טיסה לארץ - רשימת המתנה - מה הכוונה?? דחוף!

שלום, ראיתי צ'רטר בעוד 3 ימים ממילאנו לת"א בוואלה טורס ואני צריכה לעלות עליו בדחיפות אבל מצוין שיש לו רשימת המתנה מה זה אומר?? כיצד אני יכולה לדעת אם יש מקום בכל זאת ובמה זה תלוי?? דחוף מאוד אני צריכה להזמין טיסה כבר מחר!! תודה מראש!! מיכל

תשובה לשאלתך

מיכל היי אני מבינה כי הטיסה ממש דחופה לך יש אפשרות שתפני בטלפון למרכז שלנו 037777200 או תרשמי לנו את הנייד ואני אדאג באופן אישי שיחזרו אליך במהרה . שירי
מנהל הפורום
250+

שוב הסבר לגבי רשימת המתנה

כניסה לרשימת המתנה הינה בקשה של הלקוח לטוס במחיר שהמקומות בו נגמרו ורק במידה ויש לקוחות שיבטלו ישנו סיכוי שתקבלי את המקום. אני מראש מזהיר אותך שכאשר מדובר בטיסה שהיא דחופה לא הייתי ממליץ לך לבנות על זה בכלל. כמו ששירי ציינה בתגובה הקודמת אני ממליץ לך לדבר עם אחד הסוכנים שיוכל להציע לך את הטיסות שבהם יש מקום וודאי. בברכה תומר מאיר מנהל הפורום
מנהל הפורום
250+

תודה

אני נמצאת בחו"ל וכל מה שיש לי זה מס' איטלקי אז אני פשוט כבר אתקשר יש מישהו שכדאי שאדבר איתו או כל נציג יכול לעזור לי?

הי מיכל, לא משנה עם מי את מדברת כולם יוכלו לעזור לך.

מנהל הפורום
250+

טיסה לארץ - רשימת המתנה - מה הכוונה?? דחוף!

שלום, ראיתי צ'רטר בעוד 3 ימים ממילאנו לת"א בוואלה טורס ואני צריכה לעלות עליו בדחיפות אבל מצוין שיש לו רשימת המתנה מה זה אומר?? כיצד אני יכולה לדעת אם יש מקום בכל זאת ובמה זה תלוי?? דחוף מאוד אני צריכה להזמין טיסה כבר מחר!! תודה מראש!! מיכל

טיסות לאילת

אין על טיסות לאילת!!! פשוט טיסות זולות לאילת! לקחת את הרכב לא בא בחשבון!יותר מדיי דלק. אני רק עם טיסות לאילת ושלא לדבר על למצוא מלונות באילת.מלונות באילת זה לא כלכך פשוט למצוא במחירים טובים בתקופה הזו.
מנהל הפורום
250+

טיסות לאילת

רציתי לדעת כמה עולות טיסות לאילת ? האם יש תקופות יותר זולות של טיסות לאילת או שכל הזמן טיסות לאילת הם באותם מחירים. טיסות לאילת זולות אני מחפשת ולא סתם טיסות לאילת.מלונות באילת זה הולך עם טיסות לאילת או שזה בא מלונות באילת ואז טיסות לאילת?מלונות באילת יקרים לעונה זו?
מנהל הפורום
250+

טיסות לאילת

אין על טיסות לאילת!!! פשוט טיסות זולות לאילת! לקחת את הרכב לא בא בחשבון!יותר מדיי דלק. אני רק עם טיסות לאילת ושלא לדבר על למצוא מלונות באילת.מלונות באילת זה לא כלכך פשוט למצוא במחירים טובים בתקופה הזו.

מלונות באילת

מלונות באילת - יש סוגים שונים של מלונות באילת באיזה כדאי להתמקד לנופש משפחתי באילת? חשבתי על מלון הנסיכה באילת האם הוא מתאים גם לילדים?
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר