שירות לקוחות

לשרון היקר שלום. כמו שהגבתי למרינה בדפים הקודמים. צר לי לשמוע על המקרה שלך. אבל אני נתקלתי בשרות לקוחות אדיב וקשוב. במקרה שלי קבלתי פיצוי הולם על בעיות בטיסה לאירופה שנתגלו,ושרות הלקוחות היה קשוב לשביעות רצוני ברמה כזו שסוכני נסיעות שעימם אני בקשר היו בהלם מהרצון של וואלה טורס לעזור ולפצות כספית. קשה לי קצת להאמין ששרות הלקוחות מבדיל בין לקוח ללקוח לפי שם או צבע עינים. אני לא אוותר על טיסות לחול דרך וואלה טורס ובטח שלא על הקניות בוואלה שופס. כי שרות אצלי זה חלק מהבילוי המושלם או ממוצר שקניתי דרך אתר וואלה.

אשר...אשר...אשר...

אשר היקר ממליץ לך לקרוא שלב שלב את מה שכתבתי ,כי נראה לי שלא הבנת או שאתה צריך לחוות את מה שעברתי. יש לי סברה אחרת אולי אתה בכלל עובד של וואלה טורס, אחרת לא היית כותב תגובה כזאת. אז ככה קודם כל אני לא הראשון שמתלונן על יחס מחפיר, או אפשר לקרוא לזה חוסר יחס, והזכרת רק אחת מהם וזאת MARINA. לאחר שוואלה טורס( שירי -מנהלת שירות הלקוחות) מודה באשמה ולוקחת עליה את כל האחריות וממשיכה בשקרים, פה זה כבר סיפור חדש, שבה גם צריך לטפל.. וזה כבר ממש עכשיו בתהליך התהוות. אשר היקר.... שתיפגע מהם אתה תבין שלא סתם התחלתי את כל התהליך הזה.(שוב עדיין אני בטוח שאתה אחד העובדים שלהם) ובטח בקרוב ימחקו את ההודעות האלה כי וואלה טורס אוהבים לראות פה רק דברים טובים ולא את מה שקורה באמת.. אשר אתה קיבלת פיצוי הולם כמו שאמרת ,בי אפילו לא טיפלו כמו שצריך.. נקודה למחשבה בשבילך..

אשר, גם אני קיבלתי שירות

נדיב וחזרתי להזמין דרך חברה שוב ושוב. עש לפעם אחרונה. יש תגם רוסי - כפית זפט יכולה לקלקל חבית של דבש. לא רק שלא מודעים בשגיאות שלהם, אלא גם כפחדנים אחרונים מוחקים הודעות שליליות. בושה וחרפה.

שירות לקוחות

לשרון היקר שלום. כמו שהגבתי למרינה בדפים הקודמים. צר לי לשמוע על המקרה שלך. אבל אני נתקלתי בשרות לקוחות אדיב וקשוב. במקרה שלי קבלתי פיצוי הולם על בעיות בטיסה לאירופה שנתגלו,ושרות הלקוחות היה קשוב לשביעות רצוני ברמה כזו שסוכני נסיעות שעימם אני בקשר היו בהלם מהרצון של וואלה טורס לעזור ולפצות כספית. קשה לי קצת להאמין ששרות הלקוחות מבדיל בין לקוח ללקוח לפי שם או צבע עינים. אני לא אוותר על טיסות לחול דרך וואלה טורס ובטח שלא על הקניות בוואלה שופס. כי שרות אצלי זה חלק מהבילוי המושלם או ממוצר שקניתי דרך אתר וואלה.

נופש באילת

נופש באילת דילים לאילת בתי מלון בארץ טיולים מאורגנים מלונות באילת מלונות באילת נופש בארץ טיסות לאילת חופשה נופש
מנהל הפורום
250+

מלונות באילת

מלונות באילת - האם יש דרך להגיד באיזה מלונות באילת הכי כדאי לשהות עם הילדים והכלב?
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר