טיסה ללונדון באוקטובר

שלום, אני ובן זוגי הזמנו כרטיסים להופעה בלונדון לתאריך 6.10. אנחנו רוצים לטוס בתאריך 5.10 ולתאריך זה מצאתי כרטיס רק ב668 דולר ומעלה! מה שנראה לי מופרך ביותר כאשר אני מזמינה זמן כה רב מראש וכאשר התאריך הנקוב הוא אחרי החגים והעומס.... יש אפשרות להרשם לרשימת המתנה לאותה הטיסה, בעלות של 446 דולר... אבל מה זה אומר רשימת המתנה? הרי הטיסה עדיין לא מלאה... אז הרשימת המתנה היא בעצם למקרה שהטיסה לא תתמלא במחירים הגבוהיים ואז חברת התעופה תחליט להעניק כרטיסים למחירים הנמוכים? מתי מקבלים תשובה בנוגע לאם "התקבלת" לטיסה או לא....? אשמח להסבר!

שלום

לגבי רשימת המתנה והמחיר הנמוך, אכן את צודקת שהטיסה לא מלא אבל הפוך ממה שאמרת הוא הנכון חברת התעופה מוציא מספר קטן מאוד של מקומות על המחירים הנמוכים כחלק משיווק ופרסום ומקומות אלו נתפסים בד"כ מאוד מהר(בשל מס' המקומות המצומצם). כניסה לרשימת המתנה אינה מותנית בשום דבר ואין טווח זמן מוגדר שבו חברת התעופה מודיע אם התפנה מקום על המחירים הנמוכים או לא. אבל בגלל שהטיסה שאתם צריכים עוד רחוקה מאוד אז הסיכוי יחסית סביר ובמידה ולא תקבלו את המקומות עדין ישאר לכם מספיק זמן לרכוש כרטיס. נ.ב. רק לידיעתכם המחיר הממוצע של טיסות ללונדון גם לא בעונה עומד על סדר גודל של 570$ בטיסות צ'רטר ולכן מחיר של 660$ בטיסה סדירה הוא לא כל כך מופרך. בברכה תומר מאיר מנהל הפורום
מנהל הפורום
250+

טיסות ללונדון

טיסות ללונדון הן טיסות צ'רטר בדרך כלל שכדאי לרכוש הבנתי ברגע האחרון . טיסות ללונדון לא מגיעות במחירים ממש זולים - רק אם קונים טיסות ללונדון ברגע האחרון. טיסות ללונדון - אני מחפשת לי טיסות ללונדון שיהיו ממש זולות וטובות. עם טיסות אל על אולי או ש טיסות אל על לא ממש זולות כמו טיסות ללונדון רגילות שאפשר למצוא ולא רק טיסות אל על ללונדון??
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר