פראג

פראג

שלום לך . אני רוצה לצאת לפראג - טיול ראשוןבסוף תחילת יוני לארבעה ימים. האם אפשר את עזרתך בתכנון

היי חוה

אשמח לעזור לך בתכנון הטיול. תרשמי לי פה בפורום תאריכים שאת רוצה לטוס ומה פחות או יותר התקציב, כך שאוכל להמליץ לך על בתי מלון. בנוסף אם יש דברים שמענינים אותך תרשמי לי שכך אוכל להפנות אותך לאתרים, מקומות ביקור וכו'. תומר מאיר מנהל הפורום
מנהל הפורום
250+

פראג

אני מעוניינת לצאת בסוף מאי תחילת יוני בתקציב של 4 לילות , מלון ממוצע מה הבדל בין מלון במרכז או לצד העיר

היי

דבר ראשון כמעט ולא קיים יציאה ל4 לילות, אני ממליץ לך לצאת לחבילות האטרקטיביות יותר של 5 לילות שיוצאות בדר"כ בימי שני(יש יציאה ל4 לילות אך בדר"כ המחירים פחות אטרקטיבים). אני צריך לדעת מה התקציב שלכם כי חבילות נעות נכון לעכשיו בין 450$-700$ פלוס מינוס והשוני הוא ברמת המלון ומיקומו ביחס למרכז העיר. ההבדל בין מלון במרכז העיר למלון מרוחק הוא בעיקר במחיר ובזמן שתבזבזו בנסיעות. אני הייתי ממליץ להתאכסן במלון יחסית מרכזי שכך במהלך הטיול תמיד תוכלו לקפוץ למלון למנוחה או להשאיר את הקניות לדוגמה.. מה שעוד צריך לקחת בחשבון שגם הנסיעות עולות כסף. תומר מאיר מנהל הפורום
מנהל הפורום
250+

פראג

תודה רבה על מתן התשובות. טיול בסביבות 550 דולר

היי חוה

אני יכול להמליץ על מלון קורינטיה שהוא מלון 4 כוכבים נחמד מאוד נמצא כ15 דקות ממרכז העיר, יש מטרו ממש קרוב למלון. המחיר הוא קצת יותר יקר מהתקציב שביקשת (30$ פלוס מינוס) אבל התוספת שווה את זה. מדובר על יציאה ב31 מאי יום שני ל-5 לילות וזה על בסיס ארוחת בוקר. אני מצרף לך לינק לאתר המלון שתוכלי להתרשם בעצמך לחצי כאן בברכה תומר מאיר
מנהל הפורום
250+

פראג

נראה בסדר גמור. מה הלאה ? תודה

היי חווה

אני לא כל כך יודע מה מענין אותכם בטיול אז אני אוסיף אכתוב לך פה על מספר אתרי חובה בעיר: 1. גשר קארל: גשר קארל הוא הגשר העתיק ביותר בפראג. 2. petrin: הגבעה הירוקה, איזור תצפית מדהים. 3.מצודת פראג: מצודת פראג היא בעצם קומפלקס של אתרים המאוגדים בחלק העתיק ביותר במרכז פראג. 4.כיכר העיר העתיקה :אחת הכיכרות היפות בפראג אם לא היפה שבהן המשמשת כמרכז העיר העתיקה. 5.כנסיית ניקולס הקדוש :נבנתה במאה ה-18 נחשבת לכנסיית הבארוק הגדולה בפראג. 6.הרובע היהודי והמוזיאון היהודי הנמצא ברובע. זה רק על רגל אחת לגבי דברים שניתן לעשות בפראג אם ישנם דברים נוספים שמעניינים אותך תרשמי לי בפורום ואשמח לעזור. בברכה תומר מאיר מנהל הפורום
מנהל הפורום
250+

היי חוה

אשמח לעזור לך בתכנון הטיול. תרשמי לי פה בפורום תאריכים שאת רוצה לטוס ומה פחות או יותר התקציב, כך שאוכל להמליץ לך על בתי מלון. בנוסף אם יש דברים שמענינים אותך תרשמי לי שכך אוכל להפנות אותך לאתרים, מקומות ביקור וכו'. תומר מאיר מנהל הפורום

טיול בר מצווה

אני מעוניינת לצאת בחודש 7 או 8 לטיול בר מצווה עם בני היקר שחגג בר מצווה אשמח אם תמליצו לי על מסלול שיהיה חוויתי כייפי ושנינו נהנה שהבן שלי יזכור לכול החיים כחוויה טובה. מרסל

היי

דבר ראשון כמעט ולא קיים יציאה ל4 לילות, אני ממליץ לך לצאת לחבילות האטרקטיביות יותר של 5 לילות שיוצאות בדר"כ בימי שני(יש יציאה ל4 לילות אך בדר"כ המחירים פחות אטרקטיבים). אני צריך לדעת מה התקציב שלכם כי חבילות נעות נכון לעכשיו בין 450$-700$ פלוס מינוס והשוני הוא ברמת המלון ומיקומו ביחס למרכז העיר. ההבדל בין מלון במרכז העיר למלון מרוחק הוא בעיקר במחיר ובזמן שתבזבזו בנסיעות. אני הייתי ממליץ להתאכסן במלון יחסית מרכזי שכך במהלך הטיול תמיד תוכלו לקפוץ למלון למנוחה או להשאיר את הקניות לדוגמה.. מה שעוד צריך לקחת בחשבון שגם הנסיעות עולות כסף. תומר מאיר מנהל הפורום

טיול בר מצווה -המלצה

היי בחודש אוגוסט ישנו שייט בן 14 ימים של מנו ספנות לצרפת איטליה ואיים ביוון האם אתה/את ממליצים על הטיול? אשמח לקבל תגובה מהירה. מרסל

פראג

שלום לך . אני רוצה לצאת לפראג - טיול ראשוןבסוף תחילת יוני לארבעה ימים. האם אפשר את עזרתך בתכנון

טיסות לפראג

טיסות לפראג הן טיסות זולות בדרך כלל. רק רציתי לדעת אם יש טיסות לפראג באוקטובר שהו נחשבות לטיסות לפראג שהן ממש זולות.כמו טיסות לבודפשט. או טיסות לבודפשט במחירים מצחיקים בחורף.טיסות לבודפשט הכי כדאי לקנות מתי?
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר