חופשה משפחתית באמסטרדם באפריל 2010

אמא וארבעה ילדים (נחשבים כ 4 מבוגרים+ילדה) רוצים לנפוש באמסטרדם החל מסביבות 31.3.10. יציאה יכולה להיות גם עד 3.4 וחזרה לא תאוחר מ 11.4. מחפשים טיסה זולה ומלון סביר. באם זול יותר לטוס ליעד אחר - אפשרי, (להיות שם לילה-שניים ולהמשיך לאמסטרדם). מה כדאי? הילדים רוצים לבקר יומיים שלושה בפארק שעשועים. מה יותר מומלץ לבני עשרה: אסטריקס, אפטלינג או six flags? מניסיונך/ם: האם לישון באיזור הפארק או (באותו מלון) באמסטרדם/אחר? נשמח לשמוע המלצות על אתרים מעניינים באמסטרדם. בתודה, טלי והילדים

היי טלי

עשיתי בדיקה קטנה ובתאריכים שאתם רוצים לטוס מדובר בטיסות שעולות סביב ה600$ לכרטיס טיסה אחד, לגבי מלונות סבירים קחי בחשבון סדר גודל של 80-120 יורו ללילה לאדם. לגבי הפארקים לדעתי לבני עשרה הייתי הולך על הsixflags. לגבי טיסות ליעדים אחרים לא הייתי ממליץ כי בסופו של דבר זה יגיע לאותם עלויות פחות או יותר, לצערי בחרת את אחת התקופות היקרות ביותר ולכן כל יעד קרוב אחר באירופה יביא אותך להוצאות דומות. לינה באיזור הפארק היא אפשרית ונוחה... אני הייתי מפצל את הלילות ולוקח לילה שתים ליד הפארק ואת שאר הלילות בעיר עצמה. במידה ואת צריכה עוד מידע או עזרה, תפני אלי בשמחה כאן בפורום. חג שמח ובהצלחה תומר מאיר
מנהל הפורום
250+

חופשה

חופשה או טיסות בכללי יש במחירים נהדרים בחורף. רציתי לדעת אולי גם בקיץ יש חופשה או טיסות במחירים סבירים? טיסות זולות של ממש הכוונה.
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר