שאלה: האם ניתן להקדים טיסת צ'רטר?

כאשר רכשתי את הכרטיס מוואלה!טורס נאמר לי שכל שינוי יעלה לי 100 דולר מכאן הנחתי שניתן לבצע שינויים בכרטיס במידת הצורך - אלא אם הבנת הנשמע והנקרא שלי לא תקינה. כעת התקשרתי למוקד ההזמנות וביקשתי להקדים את הטיסה ונאמר לי שהדבר בלתי אפשרי מאחר ומדובר בטיסת צ'רטר... עזרה. חייבת לחזור לארץ בהקדם. תודה מראש.

שלום מיכל

אין אפשרות לשנות טיסות צ'רטר, לפעמים ישנה אפשרות לשנות וכל זאת לפני היציאה מהארץ. בכל מקרה אם תרצי תשאירי לי פה את מספר ההזמנה כדי שאוכל לבדוק אולי ניתן לעשות משהו בנידון. תומר מאיר מנהל הפורום
מנהל הפורום
250+

היי תומר

זה המס' שיש לי אם זה עוזר במשהו E-ticket 391952

הי מיכל

מספר כרטיס לא עוזר לי. תרשמי לי פה את שמך המלא באנגלית ואני אחפש את ההזמנה.
מנהל הפורום
250+

היי תומר

MICHAL AVRAHAM

הי מיכל

תראי עשיתי בירורים לגבי שינוי, ולא ניתן לבצע שינוי. אבל יש אור בקצה המנהרה הצלחתי להשיג לך טיסה שצריך לרכוש בנפרד ממילאנו לת"א מחר 18.08 בשעה 23:59 במחיר של 160$ כך שזה לא הרבה יותר יקר ממה שחשבת שיעלה לך לכתחילה. תעדכני אותי אם זה מענין אותך ואם כן נעשה את ההליכים הנדרשים. תומר מאיר מנהל הפורום
מנהל הפורום
250+

תודה תומר!!

אם זה יסתדר לי אבקש ממישהו להתקשר מטעמי. האם פשוט להתקשר למרכז הזמנות. לבקש מישהו ספציפי?

רגע ועוד שאלה

מה קורה עם הכרטיס שיש לי חזרה? מה אני עושה איתו?

הי מיכל

במידה ואת הולכת לקחת את הטיסה אז את בעצם לא משתמשת בכרטיס חזור שיש לך והוא פשוט מתבטל.
מנהל הפורום
250+

תודה תומר!!

אם זה יסתדר לי אבקש ממישהו להתקשר מטעמי. האם פשוט להתקשר למרכז הזמנות. לבקש מישהו ספציפי?

הי

את יכולה להשאיר לי פה טלפון ואני אדאג שאחד הסוכנים יחזור אליו אחרי שאעדכן אותו בכל הפרטים
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר