קלאבים בטורכיה

כמי שחובבת את הקלאבים והנופש בטורקיה ברצוני לשתף אתכם בכמה דברים. ראשית כימעט בכל קלאב או מלון 5 כוכבים בהכל כלול יש לכם תמורה מלאה אם נשווה את הנופש לאילת חזרתי ביום חמישי לפנות בקר מבודרום מלון הרמוניה מרחק שעה נסיעה משדה התעופה מלון5 כוכבים חדש והיה כייף למה? כי שילמתי 259 דולר לאדם זוג 519 דולר שזה 1800 ש"ח כולל טיסה העברות ושהייה של 4 לילות כמה הייתי משלמת באילת ?כפול ביום החזרה נכון פינו אותנו ב12 בצהרים אבל נישארנו במלון נהננו מכל היום מהאוכל והשתיה עד 11 בלילה שאספו אותנו אני עולה על מטוס לטורקיה 3 4 פעמים בעונה בדילים טובים ובמחירים זולים הבן שלי חזר מאנטדון בקמר וגם נהנה הוא שילם 509 דולר כי היה מוגבל בתאריך בקיצור ח'ברה תמורה מלאה עם מחשבים הכל בפרופורציה בשבועות נסענו לים המלח ללילה שילמנו חצי פנסיון 1080 ש"ח ובארוחת בקר הכנו סנביצים כי אין איפה לאכול שם אז מה שווה יותר עם חישוב של דלק וארוחת צהריים הגענו ל1500ש"ח

הי חלי

אין ספק שהיום חבילה הכוללת טיסה מלון והעברות לאחד מיעדים הנופש בתורכיה זולים ומשתלמים ביחס לחבילה באילת/ים המלח. התמורה שתקבלו בעבור כספכם בתורכיה גדולה מאוד, אך חשוב לזכור שתנאי המחיים בארץ והעלויות של תחזוקה ועובדי מלון שונה מתורכיה ולכן המחירים יקרים יותר בארץ אבל חשוב שכל אחד מאיתנו ידאג לפתח ולדאוג למצב התיירות בארץ כי הרי אל לנו לשכוח זו המדינה שלנו
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר