חופשה ב"בלק" ליד אנטליה

אתמול חזרתי משהייה בת שבוע ימים במלון שנקרה SUSESI באזור "בלק" 40 ק"מ משדה התעופה באנטליה. כיוון שבתפקידי אני מסיירת בקלאבים בתורכיה ומכירה לא פחות מ-40, לא נותר לי אלא להמליץ על קלאב יחודי זה. אין שני לו ואפסיק לחפש אחר. האיזור חדש וככזה המחירים זולים יותר. יש שפע של חנויות בעיירה ואין צורך לנסוע לאנטליה.המלון עצמו הזוי, לא סביר ומעל הממוצע הרגיל בכל מקום. הכל כלול בפירוש הכל כלול.גם בבר בחדר יש את הבירה המקומית הנפלאה וחינם. האוכל תאווה לעיניים, ציורי, מגוון ובלי סוף. השרות על כל אורח 8 מלצרים, דיילים, בלבויי וכו' וכו'. פירוש שם המלון הוא זרימת מים ואכן המלון כולו מוקף מבריכות. ישנו קומפלס באיזור המלון בו סוויטות שמהם יורדים ישר לבריכות וג'קוזים. ישנם סוויטות עם בריכה במרפסת. כן בריכה לא ג'קוזי. בדקה ה-90 ניתן למצוא דילים מהיום להיום במחירים סבירים כיוון שמחירי המלון בדרך כלל די גבוהים אבל בהחלט ישנה התמורה המלאה. אשמח לעזור בבחירת כל מלון אחר בתורכיה. בקרוב אקבל תמונות המקום ואשמח לפרסמם.

שלום

תודה רבה על העדכון החשוב לקראת הקייץ אין לי ספק שהקלאב החדש יקבל פרסום ותאוצה בקיץ הקרוב. תודה תומר
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר