מלון צנדר אנטליה ,וסכנות וואלה טוורס..אכזבה גדולה!!!!!!

מלון 4 כוכבים ..אוכל זועה לא אכלנו כלום!!!!! חדרים מלוכלכים, שרות גרוע!!!!מקלחות מגעילות !!!! אין מים חמים!!!בקיצור זוועה מגעיל ,,יותר לא מזמין מוולה טורס...רימו אותי בחישוב שער הדולר ..הזמנתי מלון אחר ואחרי ההזמנה אמרו אין מקום ונתנו לי את צנדר בתוספת של 20 דולר..גם עשקו אותי וגם חרבנו לי את החופשה \!!!!! תודה רבה.. ששון אורי

חופשה באנטליה

אורי שלום, לאחר בדיקה של הנושא הרשה לי להציג את הדברים באור נכון. אתה בחרת לבצע הזמנה באתר למלון גרידה סיטי בדרגת 4 כוכבים וכאשר חזר אליך סוכן בכדי לעבור על פרטי ההזמנה, הציג הוא לפניך כי המלון ממתין לאישור וכי אם לא יהיה בו מקום יוצע לך מלון חלופי שאם לא יתאים לצרכיך תוכל לבטל את העסקה ללא דמי ביטול,כל זאת לפי חוקי התיירות המקובלים שודאי ידועים לך.כמו-כן,הבהיר בפניך הסוכן כי מלונות ברמה של 4 כוכבים הינם מלונות פשוטים מאוד אך דרישתך היתה למלון ברמה זו משיקולים אלו או אחרים. בנוגע לרמת המלון הרשה לי להבהיר כי וואלה! טורס אינה אחראית לתקינות שירותי המלון או למתקנים בו מתוך היותה סוכנות נסיעות. בנוגע לחישוב שער הדולר הרשה לי להבהיר כי חוייבת לפי שער נסיעות גבוה של אותו יום כפי המקובל בענף התיירות. למען גילוי נאות הרשה לי להזכירך כי הסוכן התאמץ והשיג לך 10$ הנחה לאדם דבר אותו בחרת לא להזכיר.
מנהל הפורום
250+

הוריד לי 10 דולר לאחר שהעלה לי ב 30 דולר ...ושער הדולר נקבע השעה 15.00 בכל הבנקים ובכל העיסקאות , וההזמנה בוצעה אחרי קביעת שער הדולר!!!!!!!!!כאשר ביקשתי את זה במפורש ..

ולא האשמתי את הסוכן ..בחוות הדעת הוא קיבל ממני ציון מצוין !!!!!! יש דברים מנימלים המלון ולא משנה איזה רמה ...מינמלים!!!!!!!! ודרך אגב מלון גרנידה סיטי היה כמעט כולו רק!!!! אז למה לא היה מקום ? פשוט הסוכן רצה להוציא עוד כסף!!!!!!

העיסקאות , וההזמנה בוצעה אחרי קביעת שער הדולר!!!!!!!!!כאשר ביקשתי את זה במפורש ..

ההתעלמות שלכם זו התשובה הטובה ביותר...ודרך אגב הנושא שער הדולר..הנציג אמר לי שיזקה אותי ב 15 דולר ....וזה בוטל בהמשך ע"י האחראי שלו שלא היה מוכן לדבר איתי אפילו... ותבדוק גם את זה!!!!!!!!!!

חופשה באנטליה

אורי שלום, הרשה לי לחזור ולציין את העובדה כי אתה הוא זה שביצעת הזמנה באתר למלון 4 כוכבים ואתה הוא זה שאישרת את המלון החלופי שהוצע לך למרות שניתנה לך האפשרות לבטל את העיסקה ללא דמי ביטול.המלון החלופי שאישרת מדורג גם הוא כ-4 כוכבים. הסוכן חזר והדגיש בפניך את עובדת היותו של המלון פשוט אך אתה חזרת והצהרת בפניו שזו בחירתך הסופית ואף אישרת זאת בחתימתך. לגבי שער הדולר,הנ"ל מתעדכן אחת ליום כפי הנהוג בענף התיירות ויתרה מכך הדגיש בפניךהסוכן כי אינו יכול להתחייב בפניך לגבי שער הדולר הסופי. לסיכומו של עניין,איני רואה התנהלות שאינה ראויה מצד וואלה! טורס. חג שמח
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר