נופש באנטליה

הזמנתי נופש מכם לפני יומיים וחצי ונאמר לי שאקבל אישור עד 48 שעות. כאמור יומיים וחצי עברו ולא קיבלתי כל הודעה המאשרת את הזמנתי, דבר זה מגדיל את חוסר האונים כאשר מדובר בנופש שעתיד להתחיל ביום ראשון הקרוב. לכן, אולי כדאי לומר מראש לכל לקוח המעוניין להזמין דרך וואלה טורס שבשלושת הימים הקרובים להזמנה לא ידע דבר ולא יוכל להזמין מחברות מתחרות, וזאת מכיוון שאתה מחויב בדמי ביטול מלאים על סך תשלום ההזמנה כולה. בנוסף, הוטעיתי לגבי מיקום המלון, נאמר לי שונציה פאלאס נמצא בקמר ולפי כמה בדיקות הוא נמצא קרוב יותר ללארה ובמרחק כשעה נסיעה מקמר. חבל היה לי רושם ראשוני טוב מכם.

שלום

לגבי ביטול העסקה תרם קבלת תשובה על המלון, וואלה טורה הינה גורם מקשר בין הלקוחות לבין ספקי התיירות בשוק ולכן אנו מחוייבים לתנאים שמוכתבים לנו ע"י הספקים המשווקים בשוק, רוב הספקים בשוק מתחייבים להחזיר תשובה על תפוסת החדר עד 48 שעות מרגע ביצוע ההזמנה אך לפעמים קורה מצב שהתשובה מתעקבת אך מעולם לא השארנו לקוח תלוי באוויר וסיפקנו את צרכיו במלואם. נשמח לקבל פרטים נוספים על המקרה שלך(מספר הזמנה) כדי שנוכל לטפל בו לעומק ובכדי שאי הבנות כאלו לא יקרו בעתיד. בברכה תומר
מנהל הפורום
250+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר