מבקשת המלצה למלון 5 כוכבים הכל כלול לזוג באיזור אנטליה

אנחנו זוג צעיר ולא רוצים קלאב מלא משפחות עם ילדים...רוצים חופשה רגועה, ים,בריכה, והרבה בירה... טווח מחירים 900-950 דולר לזוג...(חשבנו על פורטו בלו..) מה דעתכם?

שלום

קצת קשה לי להמליץ על מלון/קלאב מסויים עם טווח המחירים בלי תאריך יציאה מתוכנן. תכתבו תגובה נוספת לגבי התאריכים שרלוונטים עבורכם. תודה תומר
מנהל הפורום
250+

תאריך יציאה 16.04 חזרה 20.04..

טווח מחירים בין 450-480$ לאדם.. ומה אתה יכול להגיד על מלון פורטו בלו? תודה

הי

יש דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון... אם אתם רוצים לצאת לקלאב בתאריכים האלה הסיכוי שלא תיהיו עם משפחות וילדים הוא קלוש מאוד. מצד שני אני יכול להמליץ על מלון מצויין אבל לא קלאב שנקרא היילסייד סו שהוא מלון נהדר עומד ברמות המחיר שאת מדברים ומאוד מתאים לזוגות. לגבי הפורטו בלו זה מלון נחמד שלא יתאים לכם אם אתם מחפשים שקט בחג (מלון מאוד מאוד עממי). בכל מקרה באמת מומלץ שתתקשרו לסוכנים שלנו שיכולו להתאים לכם את החבילה שאתם רוצים. בהצלחה וחג שמח תומר
מנהל הפורום
250+

הילסייד סו לצערי חצי פנסיון...תודה רבה..כבר דיברנו עם הנציג שלכם

הי

אני שמח שהכל הסתדר ושמצאת את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. חג שמח תומר
מנהל הפורום
250+

מבקשת המלצה למלון 5 כוכבים הכל כלול לזוג באיזור אנטליה

אנחנו זוג צעיר ולא רוצים קלאב מלא משפחות עם ילדים...רוצים חופשה רגועה, ים,בריכה, והרבה בירה... טווח מחירים 900-950 דולר לזוג...(חשבנו על פורטו בלו..) מה דעתכם?

המלצה

אני ממליץ על "קרמלין", בו הכל כלול, מקום ענק עם בריכות מתקנים, חוף פרטי, שעשועי ים, חדרי אוכל, מסעדות גורמה, קיוסקים לגלידה ושתיה, דוכני אוכל מהיר כמו נקנקיות המבורג ועוד שפתוחים כל היום, והכול כלול ללא תשלום, והעיקר השתיה לסוגיה (גם בירות וחריפה) חופשי וזה חשוב בחום יולי אוגוסט

שלום

קצת קשה לי להמליץ על מלון/קלאב מסויים עם טווח המחירים בלי תאריך יציאה מתוכנן. תכתבו תגובה נוספת לגבי התאריכים שרלוונטים עבורכם. תודה תומר

המלצה

לימארק לארה מלון 10
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר