מלון לונג ביץ - אלניה תורכיה

אחרי ארבעה לילות מאכזבים במלון לונג ביץ בתורכיה אני רוצה בכל הכנות להמליץ לכם להתרחק מהמלון הזה באופן מוחלט. המתקן הוא חדש ומרשים אך סדרה ארוכה של נקודות מנעו מאיתנו להנות לגמרי. 1) הרגשה של עוניות כלפי הישראלים ככלל. אתה מרגיש שלא מקשיבים לך ומנסים לנפנף אותך בכל פעם שאתה פונה 2) החסכון במלון על גב האורחים הוא משמעותי. אין מזגנים לגמרי בחדרי האוכל ובלובי 3) חוסכים בחשמל בצורה קיצונית לגמרי. אין אורות במסדרונות ואוירה עקב כך לא נעימה 3) האוכל חוזר על עצמו ולא מגיע לרמות שאנו רגילים בו בתורכיה. עם תלכו למזנון צהרים וערב באותו יום תראו המון דברים שחוזרים על עצמם. סה"כ אוכל סביר מינוס 4) כל הנושא של המסעדות שבמלון ( סינית, איטלקית, תורכית ודגים. כמעט בלתי אפשרי להרשם אליהן והם סתם גימיק שויווקי. צריך לעמוד שעה בתור בכל בוקר בשביל לזכות במקום בערב שלמחרת - ושכבר מגיעים התפריט דל ולא משביע. 5) הצוות לא דובר כמעט אנגלית וסה"כ אווירה מאוד לא חברותית . גם שאתה מבקש דברים אלמנטרים משירות הלקוחות במלון לוקח 3-4 פעמים עד שמשהו זז אם בכלל תחשבו פעמיים לפני שאתם נופלים בפח חבל

אני מתעתד לנסוע או לאנטליה או לקמר איזה מלונות עדיף

וכן הין ישנם מקומות עם מים באזורים הללו פליז

https://www.hanadlansheli.co.il

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר