מלון לירה ומלון לונג ביץ' - להזהר

רבותי אם מישהו מאחד מספקי הנסיעות מספר לכם שמלון לירה הוא מלון מצויין והכל שם כלול, אני ממליץ לכם לא למהר להאמין לו. חזרנו משם אתמול והיה סביר, לא בגלל המלון והצוות חסר היכולת הארגונית שלו והיחס המזלזל, המתנשא והמעט גזעני, אלא בגלל הרוח הוותרנית של כל מי שביקר שם שהבין שאת כספו הוא לא יראה מספקי התיירות שלו (השטיח המעופף והחברות העובדות איתו. אני רוצה שתדעו שרימו אותנו (פשוטו כמשמעו)- סוכני התיירות טענו שהרבה ישראלים היו שם והמקום חדש ומדהים, נדיב בשירותיו וכיוצא בזה, כאשר למעשה גולת הכותרת של השירות במלון היא: קמצנות! כמעט כלום אינו כלול בשירות מלבד ארוחות בזמן, שם יש גם לא להפריז בדברים שאתה מבקש לעצמך (כמו כוס נוספת של שתייה קרה) אז תקבל יחס מחפיר שכולל נעיצת מבטים זועמים וקללות ברורות בטורקית ובכל הבא ליד. אל תבינו אותי לא נכון אבל ישראלים ממוצא ערבי מקבלים יחס עוין במיוחד. אני אינני ערבי אך לא יכולתי שלא להתעצבן עבורם לנוכח היחס המשפיל אותו הם ספגו שם לא פעם אחת מן אנשי הצוות הזוטרים ביותר. המלון עצמו יפה למראה אך משרה אוירה של חוסר סדר מוחלט, חוסר אכפתיות ויחס דוחה במיוחד לא ביקרתי במלון לונג ביץ אך מה שהספקתי לראות הוא שבינו לבין הים מפריד כביש מהיר המחבר בין אנטליה לעיר אלנייה זהו כביש סואן במיוחד ורועש והמלון וחדריו יושבים די קרוב אליו. אדם שפגשתי בהסעה חזרה סיפר לי על יחס דומה במלון בו הוא ביקר. לסיכום אני רוצה לציין כי ברוב המקומות בטווח המחירים הזה כ690 דולר לשבוע ומעלה, מקבלים יחס הוגן נעים ונחמד אבל שם לא ולא! ושלא יספרו לכם בשטיח המעופף או בוואלה טורס ואחרים שזהו מלון מציון וחדש ושהכל כלול. בכל מקרה כדאי לקרוא המלצות ולא לפחד ולותר אם לא נראה לכם, פשוט כי לעיתים חבל על הכסף. נ.ב: לא היה ידוע לי על אורח אחד מקרב ישראלים שלא התלונן כי סיפרו לו סיפורים והאמת רחוקה ומאכזבת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס