הנפילים 3

הנפילים 3

חייב עוונה שלישית בבקשהההה!אני מתחחנן!!

חייב באמת חייב

צודקים מאה אחוז מסיום עונה 2 אנחנו מחכים לעונה 3

חייב באמת חייב

זה מעצבן?! אני אגיד לך מה מעצבן!

כמה טוב להפליג באוויר הפתוח, איזה יופי להרגיש את הים והגלים. נחמד שיש חופש גדול שמאפשר לעשות את הדברים האלה. שנה שעברה הייתי בהפלגה חזקה. דווקא לא היה שם יותר מדי בלגן וצלצולים, פשוט נהניתי מחופשה מדליקה בלב הים. היו עוד כל מני הופעות והפעלות בכל הזמן. מפתיע אב אנשים לא רואים בהפלגה כמקום לבלות בו כמו שצריך, אלא בשבילם זה רק מועדונים חנוקים ומסעדות בינוניות. איזה כיף לדן מנו ככה לצאת ולחגוג בכול יום עם ויקה ומרינה, אני גם רוצה. מי יודע, אולי באחד הימים אני אלך לראות יאכטות ואבחר אחת.

תוכנית טובה

הנפילים 3

מעדיף שידורים חוזרים של כוח תפוח

השבוע נערכה החתונה של רוני דואני. כמובן שהיה מקסים, לפחות כמו בחתונה של רותם סלע. הכול נעשה בסגנון יוקרתי ומרשים. עוד בכניסה לאירוע הנוצץ של רוני, מחוץ לשער האולם, היו נגנים שבירכו את המגיעים. השקיעו הרבה גם בכל מה שקשור לאוכל כמובן, שווה היה לבוא רעבים לחתונה כי הביאו קייטרינג מנצח בכל קנה מידה. כל אחד מצא שם משהו לטעמו, גם למי שצמחוני. עוד דוגמא לפאר של החתונה הוא כל סידור הפרחים. השתמשו בשירות משלוחי פרחים והעניקו להורי החתן והכלה זר פרחים מרשים מאוד אותו הם הביאו לחתונה. מה שנשאר זה לאחל לזוג הטרי כול טוב בדירתם החדשה בלב שכונת אגמים. שזה שונה מאוד מהתקופה שבה גרה עם החבר לשעבר בשכירות בשכונת נווה צדק היבשה יחסית. כל טוב לזוג הצעיר. שלל ברכות!

אולי די \ה לא שיך נו באמת

הנפילים 3

באמת צריכים עונה שלישית (3) - עצומה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנ)פילים
בחר
בחר