יש הנפילים 3

יש הנפילים 3

"הנפילים", סדרת המדע בדיוני לנוער של yes, תקבל עונה שלישית. העונה השנייה משודרת בימים אלה בערוץ הילדים מירב קריסטל פורסם: 17.12.07, 13:21 סדרת המדע בדיוני לנוער של yes, "הנפילים", תקבל עונה שלישית. העונה הראשונה שודרה בערוץ yes ישראלי ומאוחר יותר שובצה לשידור חוזר בערוץ הילדים בלוויין. העונה השנייה משודרת בימים אלה בערוץ הילדים. במרכז "הנפילים" קבוצת בני נוער שגרים ביישוב מסתורי ועתידני בנגב הנקרא הכמ"ג. צורי ברלב (אלון לוי) הוא הנער החדש בשכונה המסווגת ביטחונית, מודעה שמגלה שיש לו כוחות על אנושיים. בעונה השנייה צורי מנסה למנוע את השמדת העולם על ידי בני מינו - הנפילים, בעזרת חבריו לכיתה, בינהם ליטל רוזנצוויג, הילה ערן, דניאל מרוז וג'ייסון דנינו-הולט. עוד משתתפים בסדרה: ימית סול המגלמת בסדרה הולוגרמת מחשב בחללית של חייזרים שצורי מוצא, הנרי דוד, כטייס בחיל האוויר, הילי ילון, גלית גיאת, דן שפירא, יעל גולדמן וג'יל בן דוד. מ-Yes נמסר בתגובה: "בימים אלו משודרת בהצלחה רבה העונה השנייה של 'הנפילים' (בערוץ הילדים ללקוחות yes), אנחנו שוקלים את האופציות וטרם התקבלה החלטה".

עונה שלישית - לכל השואלים והמתלבטים, והתוהים וכו'.

הי כולם. כרגע לא מדובר כלל על עונה שלישית, למרות הכתבה שהתפרסמה ב YNET. אתם יכולים לראות את הודעתי כרשמית. במידה ויהיו שינויים בעתיד, הקרוב/הרחוק, איידע. אל דאגה! שלכם חגית

שאלהה....

מי יודע מתי תיהיה עונה 3 של הנפילם פליזזזז לענות לי אני סי במתח.....

לכולם!!!!!!

כן...יהיה עונה השלישיםת של הנפילים

איך אתה יודע?

ומה שכתוב בכתבה זה לא בטוח נכון!

יש הנפילים 3

"הנפילים", סדרת המדע בדיוני לנוער של yes, תקבל עונה שלישית. העונה השנייה משודרת בימים אלה בערוץ הילדים מירב קריסטל פורסם: 17.12.07, 13:21 סדרת המדע בדיוני לנוער של yes, "הנפילים", תקבל עונה שלישית. העונה הראשונה שודרה בערוץ yes ישראלי ומאוחר יותר שובצה לשידור חוזר בערוץ הילדים בלוויין. העונה השנייה משודרת בימים אלה בערוץ הילדים. במרכז "הנפילים" קבוצת בני נוער שגרים ביישוב מסתורי ועתידני בנגב הנקרא הכמ"ג. צורי ברלב (אלון לוי) הוא הנער החדש בשכונה המסווגת ביטחונית, מודעה שמגלה שיש לו כוחות על אנושיים. בעונה השנייה צורי מנסה למנוע את השמדת העולם על ידי בני מינו - הנפילים, בעזרת חבריו לכיתה, בינהם ליטל רוזנצוויג, הילה ערן, דניאל מרוז וג'ייסון דנינו-הולט. עוד משתתפים בסדרה: ימית סול המגלמת בסדרה הולוגרמת מחשב בחללית של חייזרים שצורי מוצא, הנרי דוד, כטייס בחיל האוויר, הילי ילון, גלית גיאת, דן שפירא, יעל גולדמן וג'יל בן דוד. מ-Yes נמסר בתגובה: "בימים אלו משודרת בהצלחה רבה העונה השנייה של 'הנפילים' (בערוץ הילדים ללקוחות yes), אנחנו שוקלים את האופציות וטרם התקבלה החלטה".

קודם כל זה מ וואי נט וזה לא נכון כנסו להרחבה....

האתר כבר חגג על הכתבה הזאת לפני חודש פלוס וחוץ מזה בסוף הכתבה כתוב שלא התקבלה החלטה וחגית אמרה שאין עונה שלישיתתתתתתתתתתתתתתת

אהה כן אפילו חגית הגיבה על זה כלא נכון.........

יש הנפילים 3

הי, לא מדובר כרגע על עונה שלישית.

מתי

מתי יש הנפילים 3 אני במתח אני הבנתי עד עכשיו שיש!!!!

רוצה עונה שלישית! אם לא אני מתאבד!

עונה 33333333333333333333333333333333333333333333333333

אתם תעלו את העונה השלישית

אתם תעלו את העונה השלישית יחד עם עונות 1-2 ואם לא תצליחו לעלות את הפרקים לפחות תעשו קישור לאתר של הפרקים של העונה בבקשה האמייל שלי הוא zzzwalla.com תשלחו לי תשובה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הנ)פילים
בחר
בחר