הקמת קבוצת חברים 50+

מעונינות להקים קבוצה חברים לבילויים טיולים ועוד בכייף שלכם להצטרף שלחו מייל ונצור קשר

הקמת קבוצה רעיון אדיר

מעוניינת מאוד ...

אשמח להצטרף

בת 51 מאשקלון, rozey@walla.com תודה

אהבתי הינה

raikibfr@walla.co.ilוספרי מהעולה

https://www.hanadlansheli.co.il

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

נפגשים/מטיילים

האם הוקמה קבוצה לטיולים? כתובת הדואר שלי- nnntea1@walla.co.il תודה

קבוצת 50+

רעיון נפלא, אשמח להצטרף. האימל שלי: sharonmalter@walla.co.il

היכרות וחברות

שמי ישראל: אני מעוניין להכיר אישה נחמדה רצינית אמינה כנה ופנוייה. למטרת קשר רציני.שיודעת להחליט מה היא רוצה ואוהבת את החיים אנא היצרי איתי קשר ל-052-5312164. תודה! ישראל!

הכרות

אני מקווה שזה עדיין אקטואלי. לא כתבת בן כמה אתה .אני מעונינת להכיר אותך.

קבוצת 50+

רעיון נפלא, אשמח להצטרף. האימל שלי: sharonmalter@walla.co.il

היכרויות

גאני אשמח להצטר nhama_elkobi@walla.co.il

היי

מישהו רוצה להיות חבר שלי

היכרות וחברות

שמי ישראל: אני מעוניין להכיר אישה נחמדה רצינית אמינה כנה ופנוייה. למטרת קשר רציני.שיודעת להחליט מה היא רוצה ואוהבת את החיים אנא היצרי איתי קשר ל-052-5312164. תודה! ישראל!

עוסי

אני בת 57 מעוניינת להכיר חבר על מנת להיפגש להעביר חויות לנסוע לשבת במסעדה טובה ןליראות סרטים הכל על בסיס חברות על מנת לא להיות לבד

הקמת קבוצת חברים 50+

מעונינות להקים קבוצה חברים לבילויים טיולים ועוד בכייף שלכם להצטרף שלחו מייל ונצור קשר

מעונית להיצטרף

קבוצת פנוים פנויות

הכרויות אחרי גיל 50

הי סיסי, שמי לי ואני עובדת בחדשות השבת התוכנית של אושרת קוטלר בערוץ 10. אני מחפשת זוג שהחליט להתגרש אחרי גיל 50 ולהתחיל פרק שני בחייהם. זוג שכבר עבר את החלק הקשה ויהיה מסוגל לשבת ביחד ולשתף בשיקולים לצאת לדרך חדשה בגיל יחסית מאוחר(על אף שבימינו 50 זה ממש אמצע החיים:) אם יש לך דרך לעזור לי. אשמח אם תוכלי לחזור אלי leeb@10.tv תודה רבה לי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתגרשים - היכרויות פרק ב'
בחר
בחר