איך לעשות הרבה כסף

תמיד חלמתם על מחשב נייד משוכלל? אייפון? רכב חדש? היום זה כבר לא כל כך רחוק! תקדישו 5 דקות לקראית מכתב זה ולא תצטערו!

מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה.  המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ש"ח + 6 בולים.

המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה, לא האמנתי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא. היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"ח לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר.  בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (פורומים, קבוצות פייסבוק, בלוגים וכדומה).
בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל מכיוון שמדובר פה בפרוייקט חברתי, אז החלטתי להמשיך לקרוא. אם המכתב הזה יתגלגל כמו שהוא אמור להתגלגל כל אחד מכם יוכל לעשות רווחים עצומים!
התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה.
אם אתם מעוניינים להשתתף במעגל השפע היו כנים עם העולם והעולם יעשה את חלקו.

להלן 4 הצעדים לייצירת שפע בחייכם:

צעד ראשון

קחו 6 חתיכות נייר וכתבו עליהן את המשפט הבא:
"בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שימכם והכתובת המדויקת.
עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ש"ח והדביקו בסלוטייפ לכל חתיכת נייר וקפלו את הנייר על המטבע. עכשיו שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן.
עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪.
מה שאתם עושים זה בעצם מבקשים רשות להכליל את עצמכם ברשימת הדיוור (כמו שתתבקשו בצעד מספר 2) של אותו אדם אליו שלחתם את המעטפה, ומשלמים על זה.
עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

1. יניב אמיג. הרמב"ם 7. בת- ים מיקוד 59305
2. משפחת כהן , ירושלים מלחה האייל 63\3 מיקוד-96952
3. משפחת נווה, שבט דן 14/18 , 77677- אשדוד
4. משפחת ויזל, הצבי 17/2 – ערד, ת.ד: 5039   

5. עשהאל עוזרי, 302/10 קריית ארבע, מיקוד: 90100   

6. מאור בן יהודה, נחל זוהר 39/5 מודיעין, מיקוד 7173510

אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן את צריכה לשלוח את המעטפות!

צעד שני

הוציאו את השם הראשון מהרשימה. הזיזו כל שם מקום אחד למעלה, והכניסו את עצמכם במקום השישי (ככה שמי שהיה מקום שני הוא ראשון, מי שהיה שלישי הוא שני כעת, מי שהיה רביעי הוא שלישי כעת וכן הלאה. ואתם במקום השישי).

צעד שלישי

חפשו המון המון קבוות דיון באינטרנט, כמה שיותר ותתחילו להפיץ את המאמר הזה. יש למעלה מחצי מליון קבוצות דיון ופורומים ככה שזאת לא אמורה להיות בעיה. הדוגמאות הכי מוכרות הן אתרים כמו פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, וואלה, YNET, ישראבלוג, בחדרי חרדים, FXP, ועוד! כל אתר אינטרנט שמאפשר לפרסם מאמרים יהיה טוב! חשוב לציין שככל שאתם מפרסמים ביותר אתרים ככה תגיעו ליותר אנשים וליותר כסף, הפיצו את המאמר לפחות ב300 מקומות:)

אני אזכיר זאת שוב, התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות.

כעת נעבור לחישוב התגמול האפשרי.

נניח שמתוך 300 מקומות שפירסמתם, קיבלתם רק 7 תשובות אז אתם עושים 35 ש"ח עם השם שלי כמספר 6 ברשימה.

עכשיו כל אחד  מהשבעה אנשים ששלחו לכם 5 ש"ח יפרסמו מינימום ב-300 מקומות כל אחד מהם עם שמכם כמספר 5.
ונניח ששוב רק שבעה אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים, זה עוד 245 ש"ח עבורכם. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמכם כמספר 4 ורק שבעה יענו עליהם אתם תקבלו 1715 ש"ח נוספים.
343 האנשים הבאים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמכם כמספר 3 וכל אחד יקבל רק שבע תשובות, ואתם תעשו כבר 12050 ש"ח!
עכשיו זה החלק של הכיף האמיתי, כל אחד מ-2,401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמכם כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות, זה הכניס לכם 84,035 ש"ח.

עכשיו כל אחד מה-16,807 האנשים הבאים ישלחו את ההודעה הזו ל-300 קבוצות עם שמכם כמספר 1. ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588,245 ש"ח.
וכל זה רק עם השקעה מקורית של רק 30 ו-6 בולים!!!

זכרו, זהו פרוייקט חברתי, הכנות חשובה כאן, אם תנסו לרמות זה לא יעבוד, כל שעליכם לעשות הוא לשלם תמרת השירות ולדאוג ל7 אנשים החדשים שתכניסו למעגל הקסמים.

תהיו הגונים ותקבלו את רווח ענקי.

אז אם כל אחד יקבל רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם, אתם תרוויחו סכום של חצ מליון שקל! האם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות הזאת בשביל "סיכון" של 30 ש"ח ו-6 בולים?
אני לאומקווה שתצטרפו אלי שנוכל לעזור לכולנו!

הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם!

בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! Pay