עורך דין פלילי מומלץ

שלום,

לאחרונה הייתי בקשר עם עורך דין פלילי בשם אסף דוק.

הוא סייע לי למחוק רישום פלילי מעברי הרחוק שניתן ללא סיבה מוצדקת, ממליץ עליו בחום!

זה האתר שלו: www.dok.co.il

ולגבי אשרות עולה למישהו יש המלצה? קיבלתי שם מחברים של ההורים, שהזדקקו דווקא לקבלת אשרה לעובד זר.. אבל אני יועד שזה נושא נורא מורכב וכדאי לטפל בו מאוד בעדינות.. למישהו יש דעות  נחרצות כלשהן בנושא? אני מחפש עורך דין ייעץ בנושא אשרות עולה לבת הזוג של אחי, היא מגיעה מסקנדינביה, כרגע הם עדיין לא מתחתנים אבל רוצים לחיות יחד פה. לדאבונם הם כרגע חיים בנפרד מפאת הבירוקרטיה. 

אודה לעונים שיוציאו אותנו מעט מהתסכול 

הי אריאל

תודה על ההמלצה. יש לך מושג במקרה אם יש לו ניסיון על חקירות מול יאחבל? אני מחפש המלצה על עורך דין טוב ומקצועי שיוכל לסיוע בייצוג במהלך חקירה ביחידה הארצית לחקירת פשיעה חמורה ובינלאומית., ויוכל לעשות זאת בצורה מקצועית וטובה. חבר טוב שלי נאשם באירוע פלילי ללא כל דופי, ובעיקר כניסיון להפליל אותו במעשים שלא ביצע, ואני זקוק למישהו תותח בתחום שיעזור לו לצאת מהתיק שתפרו עליו. מכירים?

תודה!

בכל הקשור לחקירות אני יכול להמליץ בחום על עורכת דין עידית רייכרט בעלת ותק וניסיון רב. היא מייצגת חשודים ונאשמים נורמטייבים שזוהי ההסתבכות הראשונה שלהם בפלילים. 

מידע נוסף אודותיה ואודות פועלה ניתן למצוא במאמר שכתבה אודות הכנה לחקירה במשטרה.

אין על העורך דין איתמר צור, תותח על, מקצועי ברמה, הציל אותי מהסתבכות רצינית ביותר, ממליץ בחום 

https://www.law-zur.co.il/

מציאת עורך דין פלילי בחיפה והצפון, זו משימה לא פשוטה. אני ממליץ על עורכת הדין עידית רייכרט, פרקליטה בכירה לשעבר בפרקליטות המדינה. מידע ניתן למצוא באתר שלה 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פלילים
בחר
בחר