סמים קלים

סמים קלים

שלום לפני כ 4 שנים נחקרתי במשטרה על שהחזקתי חתיכה קטנה ומצחיקה בגודל של פחות מס"מ של חשיש(סם קל) האם אני יכול למחוק כיום את הרישום הזה שיש לי. אף פעם לא היה לי משפט או איזו בעיה בענין. כאמור עברו כבר 4 שנים כיום אני עובד משרד החוץ. אודה לך על התשובה

תשובה

במידה ולא הוגש נגדך כתב אישום, יכול ובכלל יש כנגדך רישום משטרתי ולא רישום פלילי, רישום משטרתי הינו במדרג נמוך יותר מרישום פלילי מבחינת היקף החשיפה והיקף הפגיעה העתידית. קיימות אפשרויות לנסות ולמחוק רישום זה ככל שקיים. לא תמיד זה מצליח. עליך לפנות לעו"ד על מנת שייבחן את הנסיבות הספציפיות של מקרה זה. בברכה שימי קדוש, עו"ד מנהל פורום פלילי בוואלה shimi2@zahav.net.il

עבירות סמים

הצגת שאלה מעניינת, אך במקום לשאול אותה בפורום אשר אתה לא ממש יודע מי יהיה המגיב מהצד השני, ועד כמה הוא אמין, פמנה לעורך דין פלילי המתמחה בתחום עבירות סמים, שאל אותו, ואז בטוח המענה שיימסר לך יהיה אמיתי נכון ומדוייק.

מסכים מאד עם בר. התשובות שתקבל פה יהיו כלליות מאד, ולא בטוח שגם אמינות.

רק עו''ד לעבירות סמים יכול לעזור לך.. צירפתי רשימה ממנה תוכל להתחיל את החיפוש.

בהצלחה

סמים קלים לא בארצינו עוד מעת גם הימורים קלים 

זנות קלה והלכוהול קל ויעלה מסיבת טראנס 

אצבנית ביותר

עדיף לפנות לעורך דין המתמחה בעבירות סמים. היום יש המון בעיות עם סמים קלים.
אני חושבת שאם תפנה לעורך דין מקצועי הוא יוכל לעזור לך עם זה.
אני מכירה עורך דין מעולה ומקצועי שתוכל להתייעץ איתו הוא כבר יגיד לך מה לעשות.
לחץ כאן כדי לקרוא לגבי עבירות סמים.

יש כל כך הרבה עורכי דין פליליים בארץ, רובם נותנים תחושבה של מקצועיים אבל בשורה התחתונה לא הייתה רוצה לטעות לגבי ניקיון העתיד שלך. אני הייתי ממליץ לך לפנות לעו"ד אורית חיון היא מותיקות השוק, מקצועית ותוכל לתת לך מענה מקצועי לכל השאלות ואפילו להליך הטיפול (במידת הצורך).

הוצאתי מהאתר שלה 050-6330680

בהצלחה.

לאחרונה יצא תיקון לחוק מרשם פלילי ותקנות השבים, לפיו הוכרה חשיבותה של הזכות לפרטיות, קוצרה תקופת ההתיישנות על רישומים פליליים, והוקלה הפרוצדורה של מחיקת הרישום.במידה והיתה הרשעה בפלילים וטרם חלפה תקופת התיישנות המחיקה – ניתן לפנות לנשיא המדינה בבקשת חנינה. תקופת ההתיישנות שונה בין סוגי עבירות, ואורכה משתנה לפי מהות העבירה, בין אם זו עבירה מסוג עוון, חטא או פשע. במקרה ומדובר בתיק אשר לא הגיע לבית משפט ולא היתה בו הרשעה, אך עדיין קיים רישום – אפשר לפנות לקצין החקירות באזור בו נחקרה התלונה ולהגיש בקשה מנומקת למחיקת רישום פלילי. הליך זה הנו הליך קצר, יעיל יותר וחדש.

אבל בכל זאת, הייתי ממליצה לך להתייעץ  עו"ד. עורכת דין אורית חיון היא ממש תותחית בפלילים..מומלצת.

זה נשמע שאת צריכה להתייעץ עם עו"ד פלילי לגבי עבירת הסמים שלך - אני ממליצה לך לקרוא את המאמר של עו"ד אסף דוק ואם יש לך שאלות לפנות אליו.

בהחלט אין ספק כי טיפול של עבירות סמים מחייב עורך דין פלילי מקצועי ומיומן שידע המודד עם מערכת החוק. לא פעם היו מקרים שאנשים הושאמו בעבירת גידול סמים, בזמן שכל מה שהיה להם בבית בכל עציץ אחד מסכן עם מנורה ופתחו להם תיק פלילי ענק, רק ייעוץ פלילי מקצועי הוא הפתרון.

אל תבלבלו, היום ניתן לקבל רישיון לקנאביס רפואי בקלות. אפשר להגיש את הבקשה תוך יומיים בדרך כלל כבר הרישיון אצלכם.

אמא חופרת לך ללכת ללמוד אבל אתה רוצה לטייל? אנחנו נוכל לעזור לך, לפחות בעניין של הלימודים. הקורס שלנו מציע לימודים פרקטיים של תחומים שונים שניתן להתעסק בהם מהבית, או אפילו משדה התעופה. גם לאחר הלימודים, תוכלו לעסוק בתחומים האלו מכל מקום בעולם כל עוד יש לכם מחשב פרטי וחיבור לוויי פיי.
עבודות מהבית - לפרטים על כל העבודות מהבית שלנו תשלחו לנו וואצפ 058-5599625

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פלילים
בחר
בחר