פלילים שאלות

פלילים שאלות

יש לי מס' שאלות אלייך.. 1.במקרים בהם קיימים אייומים לחיי נערה ובן זוגה מצד ההורים של הנערה. והעובדת הסוציאלית במקום להרחיק אותם מהסכנה משאירה אותם באזור הסכנה האם זה טבעי וחוקי? ואילו פתרונות חילופיים אתה יכול להציע לנו במסגרת החוק? 2.גם במקרה שהעובדת הסוציאלית החתימה את ההורים שלא ייפגעו בנערה ובבן זוגה למרות שהנערה והבן זוג שלה יודעים שהם יפרו את ההסכם האם אפשר להוציא צו הרחקה ואם כן אז אשמח אם תאמר לי איך.. 3.למרות שהנערה ובן זוגה מבקשים לעזוב לתקופה קצרה למקום רחוק מאזור הסכנה בו הם נמצאים והעובדת הסוציאלית לא מאפשרת להם ואומרת שחובתה לומר להורים המאיימים על חייהם איפה הם נמצאים ולא מאפשרת להם לנסוע למקום רחוק האם זה חוקי? חשוב לציין שהעובדת הסוציאלית מודעת למקרי אלימות קשים מצד ההורים לנערה! אשמח לקבל תשובה.

תשובה

הנערה שהינה קטינה, חייבת בדיווח להורייה שכן הם עדיין האפוטרופסים הטבעיים שלה. צו למניעת הטרדה מאיימת ניתן להגיש בכל שלב בכל בית משפט שלום הקרוב למגורי הנערה. בנוגע לעובדת הסוציאלית - אני מציע , במידה וכך הם פני הדברים, לפנות ללשכת הרווחה ולהביע את מורת רוחך מהתנהלות העובדת. תמיד עדיף לגבות זאת במכתב רשמי. בברכה שימי קדוש, עו"ד מנהל פורום פלילים shimi2@zahav.net.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פלילים
בחר
בחר