בעיות עם בעל הדירה!!

הגעתי למצב שאני פשוט לא יודע מה לעשות..

יש לי חוזה עם בעל הדירה לשנה אני רציתי לסיים אותו עוד לפני כי אני משלם ממש יקר

ניסנו להביא דיירים אחרים אף אחד לא היה מוכן לקחת אותה במחיר הזה

בנוסף לזה בתקרה של הדירה שלי חיות יונים שמביאים כינים ומחלות ויש נזילה מהתקרה גם שעומדת להישבר

בעל הדירה מסנן אותי בשיחות שאני מתקשר ובהודעות שאני שולח

שמתי מוזיקה בשבת הוא החליט לסגור לי את המים ירדתי למטה וזה הגיע למצב שהוא תקף אותי וניסה לדקור אותי גם

במשטרה פשוט אמרו לו לא ליצור איתי קשר (וזה גם לאחר שיש לי סרטון של התקיפה שלו ממצלמות שני מאות במקום) ואני פשוט לא יודע עוד מה לעשות יש לי צ’קים שלי אצלו שאני מאוד רוצה לבטל ולצאת מהדירה השאלה אם אחרי כל מה שקרה זה יהיה בסדר לבטל אותם בלי לשאול בית משפט ואם לא לאן אני פונה מפה בשביל לצאת מהבית ולתבוע גם על עוגמת נפש 

תלושה רבה לעוזרים!!

אגב הוא גם ממש מתחתי

תתבע אותו בבית דין לתבעות קטנות, לא צריך עו"ד בשביל זה צריך רק שיהיו לך הוכחות ואת התביעה אתה כותב לבד, העלות היא מינימלית והמשפט די מהיר.

הייתי ממליץ לך עקב ריבוי הבעיות מולו כן לפנות לעורך דין.

אם דבריך נכונים תגיש תלונה על תקיפה ובמקביל תתבע אותו על הפרת חוזה.

שאתה מבטל הסכם שכירות חד צדדית אתה לוקח סיכון שבית משפט יקבע שלא היתה הצדקה לביטול. באופן כללי אם בעל הדירה הפר איתך חוזה במובן זה שהוא לא מאפשר לך מגורים סבירים בנכס ולא מתקן ליקויים תוך זמן סביר ניתן לבטל את ההסכם אם נתת לבעל הדירה ארכה לתיקון הליקויים. לגבי עזיבה בטרם סיום החוזה עליך להביא שוכרים במקומך. אם השוכרים שאתה מביא לא מוכנים לשכור באותו מחיר אפשר לשקול לאפשר להם לשכור במחיר מופחת שאתה תשלם את ההפרש עד תום השכירות.  בעל הדירה לא רשאי ללא טעם סביר למנוע כניסת שוכרים אחרים במקומך.

ניר טולדנו משרד עורך דין בפתח תקווה המתמחה במקרקעין, עריכת הסכמי ממון וצוואות וכן  מספק, בין היתר גם את כל שרותי הנוטריון בפתח תקווה  

משכיר שלא היה מרוצה מהמצב בו דירתו הוחזרה לידיו בתום תקופת השכירות תבע מהשוכרים פיצויים בסכום לא מבוטל של כ- 30,000 ש"ח. במסגרת פסק דין שניתן בתביעה - נדחו מרבית טענותיו של המשכיר ונפסקו פיצויים בסך כולל של כ- 2,000 ש"ח. כלומר פחות מ- 7%.

לאור ההפרש העצום בין הסכום שהמשכיר תבע לבין סכום הפיצוי שנפסק, בית המשפט החליט לחייבו בהוצאות משפטיות מהטעם שאם היה פונה לשוכר ודורש סכום סביר לפני הגשת התביעה ייתכן שהצורך בהליך משפטי היה מתייתר.

התוצאה הסופית של פסק הדין - חיוב המשכיר בהוצאות שעולות על סכום הפיצוי שנפסק לטובתו - הינה בעלת השפעה מרסנת בכל הקשור לכשלי שוק שמקום בניצול פערי כוחות של משכירים שמתעמרים בשוכרים בתום תקופת השכירות.

 

 

 

נערך חוזה שכירות בין שני הצדדים אבל צד אחד רוצה לצאת מהשכירות עקב בעיות בריאות במשפחה. הצד היוצא הודיע למשכיר 3 חודשים מראש על צאתו בהתאם לחוק. השוכ רמבקש את הצ'קים בחזרה והמשכיר מסרב. האם זה חוקי לחייב את השוכר לשלם עד סוף החוזה את השכירות גם אם אינו מתגורר בדירה? גם כאשר מביאים לו דייר חלופי לא מעונין לתת את הצ'קים [אגב הם בוטלו].

מה עושים?

 

לסטארט אפ חדש, דרושים לעבודות קלות מהבית בקלדנות והזנת תוכן מהבית, לפניות שלחו לי הודעה בוואצפ 054-5699972 מאיה


עבודה מהבית לפניות שלחו לי הודעה בוואצפ 054-5699972 מאיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שכירויות
בחר
בחר