שיפוץ בית המשכיר

שלום אנו גרים בקומת הקרקע בבית פרטי. בהתראה של שבועיים הבעלים פינה את ביתו בקומות שמעליי והחל בשיפוצים מקיפים הכוללים שבירת קירות, שימוש בקונגו רעש ואבק מ-7 עד 5 ונוכחות של פועלים צמוד לדלת ביתי, (ומאגר חומרי בניה). מזה שבועיים של שיפוצים נאלצתי לשנות את תכניותי עקב הרעש והעובדה שזה נעשה בחופש בו הילדים שוהים בבית. גם נאלצתי להפסיק לשמש כמטפלת לילדה בביתי בשל סירוב האם לשלוח אותה במצב כזה. היום לאחר שבועיים שיפוצים נודע לי שמדובר בחודשיים. לטענותו: אם אני רוצה אני יכולה לעזוב...לטענתו גם בבניין משותף זה מקובל...אך בבניין משותף יש הדדיות-פעם אני ופעם אחרים משפצים, פה הוא מקבל ממני תשלום חודש בחודשו ולא יידע אותי לגבי הרעת תנאים צפויה, מיותר לציין שלא אלו התנאים שעליהם דיברנו כשחתמנו חוזה. האם זכותו לנהוג כך בהתראה כ"כ קצרה? האם ביכולתי לדרוש הפחתה בתשלום שכר הדירה?

עצה

שיפוצים זה דבר חוקי שום דבר לא יעזור במקרה זה רק אם מפריעים בלילה במקרה של שכר הדירה - זה תלוי במשכיר בלבד

את בהחלט יכולה לבחון הגשת  תביעה נגד בעל הבית בגין השיפוצים הנרחבים שערך שלדברייך פגעו בפרנסתך ובאיכות חייכם בבית וזאת במיוחד מאחר ועל בעל הבית היתה מוטלת לכאורה החובה להודיע לכם על כוונתו לשפץ את הנכס הצמוד לדירתכם כבר בעת חתימת החוזה או חידושו.

http://www.toledano.co.il/

ניר טולדנו משרד עורך דין בפתח תקווה המתמחה במקרקעין, עריכת הסכמי ממון וצוואות וכן  מספק, בין היתר גם את כל שרותי הנוטריון בפתח תקווה  

נשמע מטריד ומציק במיוחד!!! שיפוצים, ולאף אחד מהצדדים, הם לא חוויה נעימה (בזמן שהם נערכים), אבל לפעמים אין ברירה. אתם, כדיירים בדירה (שלא שלכם) סובלים מכך לא מעט ומושפעים מכך באופן ישיר. אני חושב שזו בדיוק (או, לפחות אחת מ...) הסיבה מדוע כל כך הרבה אנשים מעוניינים לרכוש דירה ולא לשכור אותה. דירה שהיא שלהם, ללא בעל בית ועם אפשרות לעשות בה מה שרוצים. לא תמיד זה קל, אבל אפשר למצוא הזדמנויות אטרקטיביות ובעיקר בעזרת חברות שמתמחות בכך, כמו טריגו נדלן, למשל, וחברות נוספות. 

אין ספק שזה מטריד, אבל תמיד תשימי את עצמך במצב של מי שמולך על מנת להבין כיצד הוא מרגיש.

גם אני ביצעתיי שיפוצים בבאר שבע די מאסיביים, השתדלתי לתכנן ולהתחשב בשכנים אך מה לעשות שעבודות שיפוץ  זה תמיד מרעיש 

האם דיירים  שגרים  אצלי  מעל 15 שנה יכולים  לדרוש זכויות על הנכס  יש לציין שכל שנה שנה מחודש  על בסיסב אותה שנה ללא האןפצייה או המשך שכר דירה.

האם דיירים יכולים למכור את דירתך ללא ידייעתך  מה השלכות משפטיות

לפני כשנתיים שיפצתי את חדר האמבטיה בביתי וחיפשתי במשך שבועות מחיר אטרקטיבי.
אצל מאיר המהיר קיבלתי את השרות הזול והטוב ביותר.
ממליצה לכם בחום לפנות אליו בכל הנוגע למוצרי קרמיקה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שכירויות
בחר
בחר