דיירת מוזרה ..

דיירת מוזרה ..

שלום ..!! דבר כזה עוד לא קרה לי ..!! דיירת שלי החוזה שלה תם ... אני לא מעונין בה כדיירת , היא פשוט בלתי נסבלת , נודניקית ,מסרבת להביא לי ערבויות כספיות נוספות מאחר והישנות כבר לא מספקות אותי ..פשוט אני חייב להפטר ממנה ... היא צרה צרורה ..לא הסכמתי להאריך את החוזה ...עבר כבר חודש היא משלמת כרגיל ... טוב ...אני מניח לאחר ששלחתי לה מכתב חריף שאין מנוס ממשפט פנוי ....פניתי אליה ... התשובה שלה אבל אני משלמת כל חודש ..!! השאלה : האם לסרב לקחת ממנה שכר דירה ..? נוסף לכך אני חייב למכור את הדירה ..והיא פשוט "תוקעת אותי " ...לא יאמן .. איזה מכה , אשה מוזרה ביותר .. יש למישהו עצה טובה בשבילי ..?

תשובה

שלום רב, אם אכן יש בידך עילה משפטית לדרוש את פינויה מהדירה (ותום תקופת ההסכם הוא בהחלט עילה כזו...), הרי שבמידה ואתה אכן "לחוץ" ו/או לא רוצה אותה, הרי שהדרך היחידה שלך לאלצה לפנות (בהנחה שמכתביך ופניותך אינן נענות) הנה ע"י פניה לבית המשפט והגשת תביעה משפטית לפינוי וסילוק יד. מאחר והליכים אלה אינם מידיים ונמשכים, לכל הפחות מס' חודשים (במקרה של פסק הדין בהעדר הגנה ופתיחת הליכי הוצל"פ מייד בעקבותיו), הרי ככל שתקדים לפעול, מצבך יהיה טוב יותר. בהצלחה ! יוסי דוידוביץ, עו"ד

פינוי דיירת

יצחק שלום, בקשר לשאלת אם להפסיק לקבל ממנה דמי שכירות התשובה היא לא, הליכי פינוי אינם סותרים המשך גביית דמי שכירות, הרי בכל מקרה תרצה לתבוע ממנה דמי שימוש ראויים עבור כל התקופה שהיא החזיקה בדירה. בהצלחה.

תשובה

שלום רב, אם אכן יש בידך עילה משפטית לדרוש את פינויה מהדירה (ותום תקופת ההסכם הוא בהחלט עילה כזו...), הרי שבמידה ואתה אכן "לחוץ" ו/או לא רוצה אותה, הרי שהדרך היחידה שלך לאלצה לפנות (בהנחה שמכתביך ופניותך אינן נענות) הנה ע"י פניה לבית המשפט והגשת תביעה משפטית לפינוי וסילוק יד. מאחר והליכים אלה אינם מידיים ונמשכים, לכל הפחות מס' חודשים (במקרה של פסק הדין בהעדר הגנה ופתיחת הליכי הוצל"פ מייד בעקבותיו), הרי ככל שתקדים לפעול, מצבך יהיה טוב יותר. בהצלחה ! יוסי דוידוביץ, עו"ד

תודה ..!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שכירויות
בחר
בחר