שכירת דירה

שכירת דירה

שלום אני במו"מ על שכירת דירה ומצב האמבטיה שלה בכי רע. אודה אם תוכלו להנחות אותי מי אמור לשלם עבור תיקון האמבטיה- אני או המשכיר? בנוסף, המשכיר רוצה לקבע את שער הדולר, האם זה מקובל? תודה רבה

שכירת דירה

שיפוץ / תיקון / הוספה של מיכללים ואלמנטים הקשורים בדירה ואינם אלמנטים מתכלים {כמו נורות וכו' } מקובל שהינם באחריות בעל הבית כל זאת צריך להיות מפורט בחוזה השכירות

שכירת דירה - קיבוע שער דולר

על פי רב, בחוזי שכירות של דירות מגורים, לא מקובל לקבע את שער הדולר (למרות שיש מקרים שכן מקבעים). לאחרונה בגלל הירידה החזקה של שער הדולר יש משכירים שמבקשים לקבע את השער. בגלל שהשער היום נמוך יחסית מומלץ לחשוב פעמיים לפני שאומרים למשכיר שזה לא מקובל לקבע שער, כי תלוי לאיזה שער הוא מעוניין לקבע. אם למשל הוא מעונין לקבע ל4.29 (השער של היום) יכול להיות שכדאי ללכת על זה, אם את/ה מעריך/ה שהדולר נמצא כיום בשפל ורב הסיכויים שיעלה ולא ירד. במילים אחרות, בגלל שהשער היום נמוך, קיבועו יכול להיות טוב גם לשוכר, אך זה תלוי מאוד בהערכה שלך לגבי עליה או ירידה של השער.

שכירת דירה

שיפוץ / תיקון / הוספה של מיכללים ואלמנטים הקשורים בדירה ואינם אלמנטים מתכלים {כמו נורות וכו' } מקובל שהינם באחריות בעל הבית כל זאת צריך להיות מפורט בחוזה השכירות

ומה לגבי תשלום ועד בית.?

ידוע שתשלום ועד בית הוא לא רק עבור האחזקה השותפת, גם לשם תיקונים, החלפת מעליות וכו' מה חלק דייר שמשכיר נכס, לא מדובר בתשלום נמוך אלא בכ350 ש"ח לחודש

להנות היום מה שתפסידו למחר

תשלום לועד הבית

צריך לפרק את התשלום לועד הבית ל 2 חלקים : א. הוצ' תחזוקה שוטפת (נקיון גינון וכ' ,תחזוקת מעלית)- חלק זה על השוכר לשלם ב. הוצ' עבור תיקונים יסודיים ,שיפוץ מכלליים והוצ' תיקוני בלאי - חלק זה על בעל הבית {המשכיר} לשלם ברוב רובם של הבניינים ועד בית יודע להפריד ומפריד את התשלומים הללו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שכירויות
בחר
בחר