הדאור לא פועל כבר יומים ישהודעה על תקונים

לא יוכלה לתקשר עם אף אחד בקושי אני שולחת מאתר זה מקווה שענין יטופל נגרם לי נזק מכלכך הרבה זמן בלי הדאור

הנושא נעול

מה קרה לדואר שאינו עובד מספר ימים?

מתי יתוקן ויחזור לעבוד?

האם בכלל?

בתקוה שוש

לא יוכלה לתקשר עם אף אחד בקושי אני שולחת מאתר זה מקווה שענין יטופל נגרם לי נזק מכלכך הרבה זמן בלי הדאור

שלום 

אני לא מצליח כבר יומיים להכנס למייל שלי ,אני מקבל הודעה שאתר נמצא בתחזוקה,הנחתם אותי למחוק את כל הדטה 

עשיתי זאת ועדיין אני מקבל את אותה הודעה ,כפי הנראה הבעיה היא אצלכם ולא אצלי,כמו שאני קורה פו בפורום גם לאנשים אחרים יש את אותה הבעיה,כנראה ביצעתם שדרוג כלשהו במערכות שלכם ,ולא כל הדבים חזרו לכדמותם,אבקש להתייחס לזה ברצינות ,מפני שהבעיה היא שלכם ולא שלנו הגולשים.

10:10 (‏לפני שעה)

אני

שלום רב.
אנו מודים לך על פנייתך.

יש לפעול לפי ההנחיות הבאות:

1. בחלקו העליון של הדפדפן יש ללחוץ על תפריט האפשרויות (3 פסים).

2. בחר/י ב- "כלים" (Tools).
3. בחר/י ב- "נקה נתוני גלישה" (Clear browsing data).
4. בחלון שנפתח יש ללחוץ לשנות הגדרות המחיקה בשורת "מחק את הפריטים הבאים" ל"משחר ההיסטוריה" (the beginning of time) 
    ולאחר מכן על "נקה נתוני גלישה".
5. יש לסגור את חלון הדפדפן ולפתוח אותו מחדש.

כמו כן יש לבדוק ששעון המחשב מכוון (שעה ותאריך), אם אינו מכוון יש לכוונו (לחיצה כפולה על השעון תפתח טופס המאפשר את
כיוון השעון , בסיום יש ללחוץ על אישור).

זאת התשובה שקיבלתי מהתמיכה של מערכת וואלה!

שלום לך גם אצלי ישנה אותה תופעה שלום אני לא מצליח כבר יומיים להכנס למייל שלי ,אני מקבל הודעה שאתר נמצא בתחזוקה,הנחתם אותי למחוק את כל הדטה עשיתי זאת ועדיין אני מקבל את אותה הודעה ,כפי הנראה הבעיה היא אצלכם ולא אצלי,כמו שאני קורה פו בפורום גם לאנשים אחרים יש את אותה הבעיה,כנראה ביצעתם שדרוג כלשהו במערכות שלכם ,ולא כל הדבים חזרו לכדמותם,אבקש להתייחס לזה ברצינות ,מפני שהבעיה היא שלכם ולא שלנו הגולשים. עוזי אני מגיב לפרסום שלך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה טכנית בוואלה!
בחר
בחר