כבר 10 ימים וואלה על הפנים

לא מצליח לקבל ולשלוח מיילים - חלק עוברים, חלק לא חלק מגיעים כעבור יום או יומיים התמיכה של וואלה עונה אחרי 5 ימים שהתשובה היא תן יותר פרטים על הבעיה ושוב לחכות 5 ימים וככה עברו 10 ימים יש שמועות שהשרתים של וואלה נפלו ולא מתגברים על הבעיה האם הגיע הזמן לעזור את וואלה שמזלזלים בנו כל כך ?????
הנושא נעול

צודק

מישהו שולח לי מייל ואני מקבל אותו אחרי שנתיים עדיף לשלוח מכתב עם יונת דואר..

קיבלתי תשובה מתמיכה של וואלה

אחרי 5 ימים כמובן. והתשובה היא שיש מיילים שעוברים מיידית, יש שתוך מספר שעות ובודדים עד 24 שעות. הצחיקו אותי !!!! הם כנראה חיים בעולם אחר ראה כתבה שתתפרסם מחר באתר סקופ

כבר 10 ימים וואלה על הפנים

לא מצליח לקבל ולשלוח מיילים - חלק עוברים, חלק לא חלק מגיעים כעבור יום או יומיים התמיכה של וואלה עונה אחרי 5 ימים שהתשובה היא תן יותר פרטים על הבעיה ושוב לחכות 5 ימים וככה עברו 10 ימים יש שמועות שהשרתים של וואלה נפלו ולא מתגברים על הבעיה האם הגיע הזמן לעזור את וואלה שמזלזלים בנו כל כך ?????

גם אצלי זה קורה

כבר כמה אימיילים שניסו לשלוח לי לא קיבלתי (יחד עם זאת, קיבלתי כבר 2 אימיילים ספאם היום).

קיבלתי תשובה מתמיכה של וואלה

אחרי 5 ימים כמובן. והתשובה היא שיש מיילים שעוברים מיידית, יש שתוך מספר שעות ובודדים עד 24 שעות. הצחיקו אותי !!!! הם כנראה חיים בעולם אחר ראה כתבה שתתפרסם מחר באתר סקופ

http://www.scoop.co.il/article.html?id=12480

תקרא ותגיב בסוף הכתבה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה טכנית בוואלה!
בחר
בחר