פנייה דחופה !!! דואר "וואלה"

מזה כשבוע,יש לי בעייה רצינית בתיבת הדואר שכתובתה : pozita@walla.com אין לי אפשרות לשלוח מיילים,וגם לא להשיב !! בשורת הכתובת מופיע לי : Fw: ndows-1256?Q??= < . אבקש לטפל בבעייה זו בדחיפות,לפני שהתיבה תקרוס מעומס ייתר. הכתובת הפעילה שלי לקבלת מייל ללא תקלות: pozita1@walla.com
הנושא נעול

העלמות דואר מהמחיצות

לפני כשבועיים ניסיתי להחליף את הסיסמה אחרי מספר ניסיונות הצלחתי וכיום הכל בסדר אבל אתמול כאשר רציתי לראות חלק מהדואר במחיצות השונות מצאתי שכל הדואר ששמרתי במחיצות (ומדובר בהרבה מאוד מאוד דואר)פשוט נעלם!!!!!! אבקש: א.להחזיר לי את הדואר שנעלם לי ב.לדעת למה זה קרה. מדובר בחומר יקר כולל עבודות אוניברסיטה תודה

באמת תודה רבה לכם על ה"התייחסות" אין קול ואין עונה בושה

אתם עוד תגרמו להרבה גולשים,לעבור לאתרים אחרים אפילו למכתבים אתם לא עונים. במילה אחת.. ת==ת==ב==י==י==ש==ו

ואני עדיין מחכה שמישהו יתייחס לפניות הללו

פנייה דחופה !!! דואר "וואלה"

מזה כשבוע,יש לי בעייה רצינית בתיבת הדואר שכתובתה : pozita@walla.com אין לי אפשרות לשלוח מיילים,וגם לא להשיב !! בשורת הכתובת מופיע לי : Fw: ndows-1256?Q??= < . אבקש לטפל בבעייה זו בדחיפות,לפני שהתיבה תקרוס מעומס ייתר. הכתובת הפעילה שלי לקבלת מייל ללא תקלות: pozita1@walla.com

קידוד

בכדי לפתור את הבעיה - אנא שנה\י את אפשרויות הקידוד כך: בבואך לשלוח מכתב לחץ\י על אופציה "אפשרויות", ובחר\י "Hebrew (windows-1255)" ובתיבת הדואר של מכותבך , על הגדרות השפה להיות הבאות: נסה\י את אפשרויות הקידוד דרך הדפדפן. 1. בתפריט העליון בחר\י תצוגה (view). 2. לאחר מכן בחר\י קידוד (encoding). 3. לבסוף בחר\י באפשרות Unicode (UTF-8).

בברכה,
צוות התמיכה של וואלה!

ניתן להיוועץ בדפי העזרה בכתובת help.walla.co.il

לעזרה נוספת ניתן לפנות במייל לכתובת support@walla.net.il

בחרת בדוא"ל WALLA ?! תחכה ..תחכה.. תחכה...ואין מענה....

חייך אכלת אותה. מהירות הורדת קבצים עכשיו 20-70KBS זה אומר שקובץ של 5MB תחכה ..תחכה.. תחכה... אזזזזזזזזזזזזזז שלא יעבדו עליך !!! חייך אכלת אותה . תברח לפני שתשתגע ....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ,
עבור לפורום:
תמיכה טכנית בוואלה!
בחר
בחר