דחיה בפרסום ציוני בגרות קיץ

בימים האחרונים נתקלתי בבעיה שאולי תעניין רבים מכם, וממחישה את איוולת הבירוקרטיה הישראלית. אני חייל משוחרר המתעתד להירשם לשנת הלימודים האקדמית שבפתח, וככזה הייתי צריך לשפר כמה ציונים, ולכן עשיתי שתי בגרויות קיץ (בסוף יוני ובתחילת יולי). זאת, בידיעה כי ציוניהם יתפרסמו בחודש ספטמבר (אלול) , בו רוב מחלקות הלימודים באוניברסיטה עדיין פתוחות. לתדהמתי, לפני מספר ימים פורסם באתר של משרד החינוך, בלי שום אזכור בגורם אחר, כי פרסום הציונים נדחה לחודש תשרי (אוקטובר), אפילו ללא שום התנצלות או הסברים. דיברתי עם בכירה באגף הבחינות שהגיבה בצורה מאוד לאקונית ומזלזלת ואמרה לי כי זה לא אשמתם, "הכל בגלל שביתת המורים", אין להם שום דבר לעשות בעניין, והיא אפילו לא יכולה לתת תאריך יותר קונקרטי מאשר חודש שלם, ולפחות לו הייתי יודע אם מדובר בתחילת אוקטובר או בסופו הייתי יכול להיערך בהתאם. מאין לי לדעת שעוד חודש הם לא יחליטו שהם מפרסמים את הציונים בנובמבר? הרי כנראה שמבחינת משרד החינוך גם כך רוב הנבחנים הם חיילים וזה לא משנה להם, או יותר מכך, זה פשוט לא מפריע להם שהם מסכנים אנשים בפספוס שנת לימודים אקדמאית. אודה לכם על כל עזרה, פרסום הלאה, או כל דבר שיכול לשנות משהו במערכת הזאת. בתודה מראש, רועי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סטודנטים