האם צריך לעבור תאוריה

קיבלתי שלילה של 4 חודשים האם אני צריך לעבור טסט או תאוריה על מנת לקבל את רישיוני בחזרה? אם משהוא יענה לי אני ישמח

אכן כן.

נהג חדש שמורשע על ידי בית משפט לתעבורה באחת העבירות מהתוספת השלישית מחויב לעבור מבחן עיוני ובעבירות מסוימות גם מבחן מעשי

אני מצרפת לך קישור עם התקנות והחוקים לגבי נהג חדש
בסעיף ב' כתוב : במידה ובתוך התקופה של השנתיים הורשע הנהג באחת מן העבירות המנויות בתוספת השלישית לפקודת התעבורה הוא יהיה חייב בביצוע מבחני נהיגה חוזרים לצורך חידוש רשיונו ולאחר שיחדש את רשיונו הוא יחשב שוב כנהג חדש למשך תקופה נוספת של שנתיים.".

ואלה העברות- 1.נהיגה ברכב ללא רשיון נהיגה תקף. 2.מתן הרשאה לאדם שאיננו מחזיק ברשיון נהיגה תקף לנהוג ברכב. 3.המסתייע ברכבו לביצוע עוון או פשע. 4.המסתייע ברכבו לביצוע עבירות מין. 5.אי עצירה לפני מפגש מסילת רכבת כאשר ניתן אות אזהרה על התקרבות רכבת.

יש עוד עברות, כנס לקישור המצורף

תעבורה- נהג חדש

שבועות שמח אנשים!

הבנתי שיש באתר קוואסקי  הישראלי חנות של מלא חלפים מקוריים לקטנועים, אופנועים וגם טרקטורונים . השאלה שלי האם כדאי להשקיע עוד כמה שקלים במשהו מקורי? או שגם חלפים לא מקוריים אלא חלקי של קטנוע יד 2 שלא נמכר... הם טובים באותה המידה?

לא בהכרח חלקי מנוע, אני מדבר על כל מני אביזרים נלווים וכאלה.. והאם עלולה להיות התייקרות בביטוח לקטנוע ?

תודה מראש!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני תעבורה
בחר
בחר