צעידה ספורטיבית על השוליים של כביש 4 בשבת

שבת שלום וסופשבוע נעים! אני אוהב לצעוד בשבתות (תנועה דלילה יחסית) הליכת כביש, יצא לי לצעוד לפני שבועיים מחיפה עד קצת אחרי חדרה ,לאורך כביש 4 על השוליים נגד כיוון התנועה (וכמובן צעדתי על השוליים כמה שיותר שמאלה) ,יש לציין שהיכן שהיה בנוסף מעקה בטיחות הלכתי מאחורי הברזל כך שאני מוגן עוד יותר לאחר כמעט 40 ק"מ של הליכה עצר אוטו בשוליים והתברר לי שזה שוטר, והוא איים לעצור אותי כיוון שאני הולך בשולי הכביש . ניסיתי להסביר לו שלפי החוק ,זה לא כביש מהיר (כמו כביש 2) ומותר לי לצעוד כל עוד אני לא יורד לכביש . אשמח אם תסביר לי מה אומר החוק בעניין והאם מותר לי לצעוד כך? תודה רבה מראש וסופשבוע נעים

עוד משהו קטן...

האם השוטר יכול לתת לי דוח על צעידה בשולי כביש בינעירוני כפי שתיארתי ?

שמא לא צייתת לתמרור ב-64 האוסר על הולך רגל להיכנס לדרך.

זה כביש 4 הישן ואין תמרור 64 האוסר הולכי רגל

אין בכביש תמרור כזה האוסר על הולכי רגל להמצא בו אז האם יש לו סיבה אחרת לתת דוח או לעצור?

לדעתי הוא יכול לתת לך דוח על אי לבישת אפוד זוהר.

מעבר לזה הוא לא יכול לעשות כלום, לדעתי. בכל מקרה בשביל הבטחון האישי שלך, הייתי שוקל שוב את הליכה הזו.

אולי היה תמרור ב54

צעידה ספורטיבית על השוליים של כביש 4 בשבת

שבת שלום וסופשבוע נעים! אני אוהב לצעוד בשבתות (תנועה דלילה יחסית) הליכת כביש, יצא לי לצעוד לפני שבועיים מחיפה עד קצת אחרי חדרה ,לאורך כביש 4 על השוליים נגד כיוון התנועה (וכמובן צעדתי על השוליים כמה שיותר שמאלה) ,יש לציין שהיכן שהיה בנוסף מעקה בטיחות הלכתי מאחורי הברזל כך שאני מוגן עוד יותר לאחר כמעט 40 ק"מ של הליכה עצר אוטו בשוליים והתברר לי שזה שוטר, והוא איים לעצור אותי כיוון שאני הולך בשולי הכביש . ניסיתי להסביר לו שלפי החוק ,זה לא כביש מהיר (כמו כביש 2) ומותר לי לצעוד כל עוד אני לא יורד לכביש . אשמח אם תסביר לי מה אומר החוק בעניין והאם מותר לי לצעוד כך? תודה רבה מראש וסופשבוע נעים

החוק בארץ קובע "מה שלא אסור מותר"!

המשמעות מאד פשוטה אם אין תמרור האוסר הליכה בצידי הכביש אז מותר לך להמשיך ללכת תוך נקיטת אמצעי זהירות. באשר לשוטר שלח אותו חזרה לקורס שוטרים,שם לימדו פעם את הכלל הנ"ל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני תעבורה
בחר
בחר