תשובה

אם עושים את השחיתה כמו בארה"ב או גרמניה - מביאים לביה"מ סרטון שצולם בזירה וכב' השופט יכול להתרשם במו עיניו ממהללי החשוד - 100% הרשעה, אפילו בכמות פחותה מ-1000. כול עוד המאפיינים לא מתועדים - מתחילה הבעיה. בעיה קטנה כאשר רשום שהתקשה לעמוד. בעיה גדולה כאשר מציינים רק "התנהגות רדומה", "דיבור לא לעניין", "דיבור איטי". החוק לא אוסר להיות רדום. אולי החשוד לא מבין עברית וכו'. וכשאמרתי "תיבת הקסמים" ידעתי למה התקוונתי. יתכן מאוד שיהיה 1000 אחרי כוס בירה.

תודה לך מר איליה. סבורני שמיצינו.

אכן מא יעקובי אתה תוצר מובהק של תעמולה משטרתית שקרית

צר לי אבל אתה באמת לא מצוי בפרטים. כנס בבקשה למסמכי המשפט שנערך אצל השופט טננבוים. קרא את עדויות אנשי המשטרה - ובמיוחד רפ"ק כתר, ואת שאר המסמכים, ותגלה דברים שיעכירו את רוחך. למשל תגלה שאישור המכשיר זו תרמית - פשוטו כמשמעו. אל תכעס עלי שאני מציע לך לקרא ומניח מראש מה תמצא שם. אני בעצמי מצטער כל פעם שאני צריך להיות איש רע, תגרן, ולומר את הדברים הקשים האלה. זה הרי תפקיד לא נעים בהחלט. כנס לאתר וקרא קודם כל את נפלאות משפט המומחים ביסודיות. אני מבטיח לענות לך על כל שאלה שתשאל אחר כך ולהפנות אותך ישירות לכל מידע שתבקש. אגב איליה מהפורום הוא ד"ר פוליצ'וק שחוות דעתו וחקירתו נמצאים שם. שבת שלום.

מר יעקובי היקר

אני מבין שקראת לא מעט. אבל ממה שאני רואה לא קראת מספיק. כשאתה אומר שהמחוקק קבע 240 מיקרוגם לליטר אוויר נשוף אז צריך לדבוק בזה אתה חצי צודק וחצי טועה. אני לא כימאי. כמשפטן אני מסכים איתן לחלוטין בעקרון. רק המחוקק יכול לקבוע דבר כזה כי זו נורמה שיפוטית הנוגסת בזכויות הפרט או מסדירה אותם לפי נקודת ההשקפה , וזה בכלל לא משנה. רק המחוקק הראשי - קרי הכנסת - יכולים! בחצי הטועה- אתה מניח בטעות שהמחוקק כבר קבע רף של 240 מיקרוגרם באויר נשוף. ולכן אמרתי שאתה תוצר מובהק של תעמולה שקרית. האמת היא שהמחוקק לא קבע מעולם שאוויר נשוף יהיה קריטריון להרשעה בכלל, ואת הקריטריון האחר, ריכוז אלכוהול בדם הוא קבע, אך לא טרח לקבוע מה יהיה הרף.... כן כן אדוני - המלך הוא פשוט עירום! כן, אני יודע, דברי נשמעים לך תמוהים ומוזרים, אבל אלו הן עובדות. עכשיו, אם אני צודק בקשר למידע העובדתי - הייתי מצפה ממך שתתייחס לזה ברצינות. שלבש לרגע את משקפי שלטון החוק ותאמר איזה עולם נגלה לך. האם לא היה מקום שתצא מהמשבצת שבחרת לעצמך ותתייחס למידע הזה? למסקנות הנובעות מכך, לסכנה הצפויה לנו אם נזלזל בעקרון שאין עונשים אלא על פי חוק בלבד? לפעמים נדמה לי שיש כאן מתווכחים שלא יעזור מה אני אומר הם תמיד יאמרו שאני נגד אכיפה בעניין השכרות, ויתעלמו לחלוטין מהעיקר - אנרכיה בלי חוק מנהלת את חיינו בבתי המשפט ועל הכביש. ומוכרחים לשים לזה סוף.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני תעבורה
בחר
בחר