שאלה לגבי תואר שני

אני סטודנט לקוי למידה ובתואר הראשון הצלחתי להשיג ממוצע משוקלל סופי של "79%" בלבד. האם יקבלו אותי לתואר שני, או שככל הנראה אצטרך לוותר על השאיפה הזאת?

למשה!

הי, לעולם אל תוותר על השאיפות שלך!אני לקויית למידה גם כן ואני לומדת לתואר ראשון וממש לא קל לי אבל אני לא ויתרתי על השאיפות שלי לאורך כל הדרך,יש לי כבר מיומנויות למידה שקבילתי מהאוניברסיטה ובעזרת פיתוח שלהם אני מצליחה.למרות הקושי יש לי שאיפות גדולות להמשיך לתואר שני ואפילו אני כבר יודעת היכן זה יהיה :0). אל תיתן ללקויות לעמוד בדרך שלך,יש כלים יעילים עבור כל אחד בכדי להצליח ואסור לנו לוותר,קצת קשה לנו ,זה נכון, אבל אנחנו לא פחות טובים מסטודנטים ללא לקויות. המלצה שלי:תברר באיזה תחום אתה מעוניין לעשות את התואר השני,תברר היכן ניתן לעשות אותו ותנאי קבלה לאותו מוסד שבחרת,במקרה "הכי גרוע " תצטרך לשפר את הממוצע שלך (שאגב 79לא רע בכלל) ואז לנסות להתקבל . אני מאחלת לך הצלחה גדולה בהמשך,אתה יכול לפנות אלי במייל אם אני יכולה לעזור בעוד משהו. רותי

גם אני כבר סגור על כיוון הלימודים אליו ארצה להתקבל

הבעייה היא, שאני יחסית מבוגר מבחינת הגיל ואני מפחד שהאפשרות הזאת תימנע ממני. במכללה שבה אני לומד כבר לא אוכל לשפר את הממוצע, נכון לעכשיו.

לרותי

מהי כתובת המייל שלך?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לקויות למידה
בחר
בחר