לקויות למידה

היי הבעיה הכי גדולה שלי היא ללמוד.התחלתי ללמוד מלא דברים בחיים שלי ופשוט הפסקתי אותם באמצע.בחלקם הלכתי לאיבוד עם החומר...לא עמדתי בעומס המטלות ובלוח הזמנים. עכשיו התחלתי ללמוד באוניברסיטה הפתוחה והמצב חוזר על עצמו..ישבתי ומרחתי את כל היום על עבודה של שלוש שאלות!!יש לי בעיות בניסוח של התשובות ועוד.. עשיתי אבחון לפני שנה וחצי יש לי קשיי התארגנות..אבל מה עושים הלאה? אני לא מצליחה להתקדם בחיים האישיים..מרגישה החמצה וחוסר מימוש..בין היתר אני אימפולסיבית ויש לי מצבי רוח משתנים והפכפכים. מה עושים???

קושי בהתארגנות בגיל המבוגר

אני מכירה ומבינה את הקשיים שאת מציינת והקושי אכן בא לידי ביטוי בגילאים הבוגרים באופן משמעותי יותר, גם בגלל שההורים בשלב הנוכחי אינם יכולים כבר לקחת את התפקוד של הבוגר לידיהם ולארגן עבורו את החיים. בכל אופן ניתן לפנות למורה לאסטרטגיות למידה וללמוד אופני התארגנות וליישם אותן בלימודים הגבוהים הבוגרים ו/או לפנות לפסיכולוגיים המטפלים באוכלוסיות בוגרות של לקויות למידה.

לקוית למידה

תעשי הרפיה (תשני על הרצפה ותנשמי עמוק?)

יכול לעזור לך

מרכז הגה יכול לעזור לך מאוד בנושאים שציינת 077-3203050

המשך לימודים

לאחר האבחון שנערך ללקוי הלמידה ובו מאתרים ישירות את הקושי שעימו עליהם להתמודד, בדרך כלל ממליצים על רשימת טיפולים רצויים. לדעתי, מבלי להתיחס ישירות לאבחון שעברת, נראה לי שאחת ההמלצות מתיחס על למידה של אסטרטגיות למידה אצל מורה להוראה מתקנת, הספציפית להוראת האסטרטגיות לליקויי למידה. בין היתר, תפקידה של מורה זו הינה לכוון לשיפור דרכי ניסוח והבעה של הידע הפסיבי. באם עזרה זו אינה משמעותית דיה, ניתן לשקול הבחונות באמצעות הבעה בעל פה והכל על פי המצויין בדו"ח.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לקויות למידה
בחר
בחר