בקשה לחוות דעת - ליקוי למידה

שלום, אני בת 23 משלימה בגרויות, אנני מצליחה ללמוד כמו שצריך למבחן, ולזכור פרטים רבים, שאני יושבת ללמוד לבד אני כל הזמן "קופצת" ולא מצליחה ללמוד יותר מידי. בילדותי עברתי אבחון ב"ניצן" ואובחנו קשיים בלמידה ובעקבות כך קיבלתי הקלות כגון: הקראת שאלון ותוספת זמן. לפני כחודש עשיתי אבחון דידקתי שוב באותו מקום, ב"ניצן" וקיבלתי את אותן הקלות והמליצו לי לקחת ריטלין.אנני רוצה לקחת ריטלין בלי לשמוע עוד חוות דעת. חשוב לי לציין שלפני כ-3 שנים עברתי תאונת דרכים,אשר בה ניפגעתי בגב וקיבלתי גם מכה בראש אשר לא ברור לי אם השפיעה עליי. אשמח לחוות דעת,ו\ או עזרה לדעת איך עליי לפעול

אבחון לגיל הבוגר

אני מקווה שאת יודעת ומודעת להבדל שבין אבחון דידקטי לאבחון הפסיכו דידקטי. האבחון שעברת בניצן, במידה והוא אכן אבחון דידקטי, יתכן ואינו מספיק עבורך, לאור תאונת הדרכים שעברת ולאור העובדה שחלפו מספר שנים לא מועט ממועד האבחון הקודם והדברים השתנו. מעבר לזה, העובדה שאת מתקשה, על אאף האבחון שעברת מעידה על כך שקיימים קשיים נוספים שאולי לא אובחנו. הייתי מציעה לך לשאול את הנוירולוג המטפל, זה שהציע לך לקחת ריטלין, לגבי אפשרות ההשפעה של התאונה על תפקודך ובהתאם להחליט לגבי הרחבת האבחון והוספת האבחון הפסיכולוגי, לצורך קבלת התאמות ודרכי הבחנות רחבות יותר ואילו שקיבלת. כמו כן האבחון הפסיכולוגי יאפשר לך לאתר את נקודות החוזק בתפקודך, במקביל עם נקודות החולשה, באופן שיעזור לך בהתמודדות עם קשייך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לקויות למידה
בחר
בחר