הוראה מתקנת

הוראה מתקנת במתימטיקה לנערה בגיל 15. מתי צריך? ובמה בדיוק מדובר? האם זה עזר למישהו? יש סיכוי שאח"כ המקצוע "ילך" יותר בקלות ???

אז ככה, אני לא עברתי את זה בתיכון או בחטיבה אבל הבן שלי עובר את זה בגן.

הוראה מתקנת זה בעצם לימוד של הדברים הפוך על הפוך לא בצורה מהקובלת, בצורה ידידותית ויזואלית, ומוחשית. עד כמה שאפשר בתרגילים שנלמדים בגיל של בתך. אין לי שום ידע על השיטות האחרות בגיל של בתך, כי הבן שלי בגן לימודי, אבל אני אשאל את המורה של בתי שגם יש לה הכשרה לחינוך מיוחד ואחזור אלייך בצהריים אם זה יתאים לך. שתדעי פחות או יותר איך לשתף פעולה בבית שזה דבר חשוב. תכלס, זה בעצם מלמדים אותה איך ללמוד, לזכור, כל מיני אמצעים, שונים לגילאים שונים. כדי שאוכל לייעץ לך בצורה יותר רחבה ולתרום לך מנסיוני הדל, כתלמידה בעבר, וכאמא ללקוי למידה, שעוקבת אחר העזרה שניתנת לבני, ועוזרת לו בהתאם להנחיות כמובן... אז המייל שלי. nirat28@walla.com

תודה אחכה לתשובתך

אני לא אטריד את המורה בחופש, אז אחרי החג אגש אליה אישית.

מצטערת אם נטעתי בך תקוות, לא הייתי בבית הספר, אז אם תקבלי תשובה טובה יותר ממשהו אחר, אז יופי אם לא, אז, אחרי החג.

הוראה מתקנת

הוראה מתקנת במתימטיקה לנערה בגיל 15. מתי צריך? ובמה בדיוק מדובר? האם זה עזר למישהו? יש סיכוי שאח"כ המקצוע "ילך" יותר בקלות ???

הוראה מתקנת במתמטיקה

הוראה מתקנת במתמטיקה מיועדת לילדים הסובלים מטווח רחב של הפרעות הנענסות תחת הקטגוריה- דיסקלקוליה (לקות למידה ספציםית לחשבון). קיימת דיסקלקוליה ראשונית שמיצגת קושי בסיסי ברכישת החשבון, על רקע של קשיים ברכישת השפות החשבוניות הבסיסיות, הקודמות להקניית החשבון, כמו - מושגים של 'לפני' 'אחרי' וכו',ודיסקלקוליה משנית,לפיה הילד רכש את יסודות החשבון אולם הוא מתקשה ביישום חוקיות חשבוניות, הבנה ויישום של ידע חשבוני. יכולה לבוא על רקע של חוסר בשלות בקליטה של חוקיות חשבונית, קשיים בהבנת בעיות מילוליות מורכבות וקשיים בעיבוד החזותי, היכולים לגרום להחלפת סימנים וספרות בהעתקה, קשיים ברכישת ידע חשבוני והפנמתו וכו'.הקושי יכול להוא לידי ביטוי בפערים לימודיים או בקושי ממשי ברכישת הידע החשבוני המורכב. ההוראה המתקנת אמורה למקד את קשייה/ו של הילד/ה וללמד אותו על פי הצרכים המיוחדים שאותרו באבחון

תודה ובהמשך

לתשובתך, האם במקרים כאלו שציינת הנערה אמורה לקבל התאמה לבגרות (3 יח') או בגרות רגילה (עם מחשבון ודף נוסחאות) בהנחה שהוראה מתקנת אמורה לשפר את המצב?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לקויות למידה
בחר
בחר