שלום לך ד"ר אורלי

כבר הרבה מאוד זמן אני מחפשת מישהו לדבר איתו. אני גרה ברמת אביב. הבן שלי עוד מעט בן 13. הוא היפר אקטיבי יש לו hdad (תקני אותי עם לא קוראים לזה ככה אני הרבה פעמים מתבלבלת באיות). אז בקיצור יש לו הרבה בעיות בלימודים והוא הרבה פעמים מכה ילדים. הוא חכם ביותר אבל הוא לא מסוגל לשבת בשיעור רק עם נותנים לו קונצרטה. אני לא יודעת מה לעשות איתו ואני מנסה לטפל בו בעצמי,ביינתים עם זה יהיה ממש נחוץ אני ישלח אותו לטיפול.בין הייתר הוא גם מאוד מבולגן וברדקיסת. מה אני יכולה לעשות? שלום ותודה

ילד עם ADHD

סימה היקרה: אין לי מספיק פרטים ואני מנסה לדלות מתוך מה שכתבת כאן. את מציינת שהוא היפראקטיבי, שכפי הנראה אובחן ונמצאה הפרעת קשב, שבעטיה הוא נוטל קונצרטה. את מציינת כי יש לו 'בעיות בלימודים', האם הוא עבר אבחון פסיכו- דידקטי שאיתר אצלו לקויות למידה, במקביל עם הפרעת הקשב? אינני בטוחה שההבט הלימודי מקבל מספיק מקום בטיפול בו ויתכן שבנוסף על הפרעת הקשב הוא מתוסכל ביותר מחוסר הצלחותיו האקדמיות. חשוב ביותר למקם אותו מבחינת יכולותיו וקשייו וליצור פרופיל מדויק של מצבו הנוכחי. בהתאם יהיה אפשר לעזור לו, הן באמצעות טיפול הולם והן באמצעות התאמת הבחינות אליהן הוא ניגש, על מנת להפחית את רמת התסכול הגבוהה ולהגביר את תחושת השליטה שלו בחייו

לאורלי

תודה רבה אני ינסה להשיג עוד פרטים אני יצור איתך קשר בפורום או דרך האימייל לילה טוב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
לקויות למידה
בחר
בחר