רציתי לספר משהו - נא תנו חוות דעתכם...

בחג השבועות , זהו חג שלי ושבת שלי על פי חוזה - לכן קבעתי טיול לצפון לי ולבן שלי עם דודים שלי . לא התכוונתי להגיד לה כי הילד שלי נמצא אצלי .... בכל אופן נגלה לאוזני שהמשפחה שלה נוסעת לצפון בשבועות ותיארתי לעצמי שגם היא נוסעת... לכן מצאתי לנכון לומר לה שאני נוסע , ואז היא אמרה שהיא גם נוסעת והילד בא איתה . ואני כנגד הסברתי לה שעל פי חוזה הילד אצלי בחדג שבועות שזה יוצא גם שבת וגם חג . ותגובתה ששום חוזה לא מעניין ולא בית משפט ולא אף אחד אחר הילד איתה ושאני אלך עם " (הביאה איזה קללה שלא ארשום)" והבן שלה . דיברתי איתה בסבלנות וברוגע , אך זה קשה לי - אני יודע שאם אמשיך לריב איתה זה לא בריא לילד ..... אך מצד שני אני לא יכול כל הזמן לוותר . מה אעשה ????( כואב לי ...... שבשביל שלומו אני צריך לוותר לראות אותו) .

בוקר טוב לך

אפשר לעקוף חוקית (לא? ) אפשר לשחרר נפשית.. אפשר לדבר אל הלב.. אפשר לכעוס חזרה, קצת לצעוק ולאיים...(הצעה רעה אני יודעת אבל גם אפשרות) אפשר לנסות לבקש שהילד יחליט..הוא כבר מספיק גדול. לשאול אותו מה הוא היה מעדיף בחג הזה.. מה שיעדיף הוא כבר ידאג שיקרה. (בתחילת השבוע של שבועות או לקראת ..לא מעכשיו) אף אחת מהאפשרויות לא אידיאלית. המצב כולו לא אידיאלי. וכולנו בין הטיפות.

כן באמת כולנו בין הטיפות ... אני מאמין שעם הזמן אקבל את ההחלטה הכי הגיונית .

חגים לסירוגין

היי בדרך כלל מקובל שהילדים מבלים את החג בכל שנה עם הורה אחר. בכדי לשמור על הגינות.. מה המצב אצלכם? חג שבועות הוא החג הקבוע שלך?

רציתי לספר משהו - נא תנו חוות דעתכם...

בחג השבועות , זהו חג שלי ושבת שלי על פי חוזה - לכן קבעתי טיול לצפון לי ולבן שלי עם דודים שלי . לא התכוונתי להגיד לה כי הילד שלי נמצא אצלי .... בכל אופן נגלה לאוזני שהמשפחה שלה נוסעת לצפון בשבועות ותיארתי לעצמי שגם היא נוסעת... לכן מצאתי לנכון לומר לה שאני נוסע , ואז היא אמרה שהיא גם נוסעת והילד בא איתה . ואני כנגד הסברתי לה שעל פי חוזה הילד אצלי בחדג שבועות שזה יוצא גם שבת וגם חג . ותגובתה ששום חוזה לא מעניין ולא בית משפט ולא אף אחד אחר הילד איתה ושאני אלך עם " (הביאה איזה קללה שלא ארשום)" והבן שלה . דיברתי איתה בסבלנות וברוגע , אך זה קשה לי - אני יודע שאם אמשיך לריב איתה זה לא בריא לילד ..... אך מצד שני אני לא יכול כל הזמן לוותר . מה אעשה ????( כואב לי ...... שבשביל שלומו אני צריך לוותר לראות אותו) .

איזה אב השנה אתה

הייתי רוצה שגם כזה אב יהיה לבני אצלי לא לוקח לא מקיים הסדרי ראיה לא חגים העיקר שאוכל אותה ואחנק איתם ככה הוא אומר מרימה לך את הכובע תמיר

חגים לסירוגין

היי בדרך כלל מקובל שהילדים מבלים את החג בכל שנה עם הורה אחר. בכדי לשמור על הגינות.. מה המצב אצלכם? חג שבועות הוא החג הקבוע שלך?

לא חג קבוע.......

את צודקת שהחגים כל פעם אצל הורה אחר . בשנה שראש השנה ופסח ועוד כמה חגים הילד אצל הורה אחד אזי שבועות וחגים אחרים הילד אצל ההורה שני . הבעיה כאן שהיא נמצאת בראש שהמשמורת אצלה והיא מחליטה , ושום חוזה בית משפט לא מעניין אותה .

תמיר שלום !

לפי דעתי זו זכותך המלאה לראות את בנך במועד שנחתם בחוזה ביניכם 

אני במקומך לא הייתי מוותרת הפעם מדובר בשבועות מחר יהיה סיפור אחר 

אם גרושתך היתה מבקשת ממך יפה זה משהו אחר , אבל היא מתנהגת בצורה כוחנית שלא משתמעת לשתי פנים

היא מחליטה ועל פיה ישק דבר זה מה שנקרא :"שיטת המצליח " ואין צורך לשאול את הילד 

הילד צריך לדעת שיש זמנים מסודרים שהוא עם אמא וחלק מהזמן עם אבא

את המזונות היא יודעת לקבל זה הילד של שניכם באותה מידה על ילדים לא מוותרים על רכוש כן 

מאחלת לך שתהיה תהיה אסרטיבי וחזק ככל האפשר !!! 

תמיר שלום !

לפי דעתי זו זכותך המלאה לראות את בנך במועד שנחתם בחוזה ביניכם 

אני במקומך לא הייתי מוותרת הפעם מדובר בשבועות מחר יהיה סיפור אחר 

אם גרושתך היתה מבקשת ממך יפה זה משהו אחר , אבל היא מתנהגת בצורה כוחנית שלא משתמעת לשתי פנים

היא מחליטה ועל פיה ישק דבר זה מה שנקרא :"שיטת המצליח " ואין צורך לשאול את הילד 

הילד צריך לדעת שיש זמנים מסודרים שהוא עם אמא וחלק מהזמן עם אבא

את המזונות היא יודעת לקבל זה הילד של שניכם באותה מידה על ילדים לא מוותרים על רכוש כן 

מאחלת לך שתהיה תהיה אסרטיבי וחזק ככל האפשר !!! 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
משפחות חד-הוריות
בחר
בחר