שאלה דחופה

אני אם חד הורית, רווקה, מתגוררת אצל הוריי, ללא קשר עם אב הילדה וללא מזונות ממנו. בבקשתי להבטחת הכנסה מביטוח לאומי נעניתי בסירוב מאחר ואני לומדת. את לימודי התחלתי לפני ההריון והן שולמו במלואם. אני מאד נזקקת כעת. מהן זכויותי?

צרי קשר וחייבי אותו במזונות

מה הבעיה? לכל ילד יש אבא/אמא

להנות היום מה שתפסידו למחר

יש במדינה חוקים שלעולם לא אבין.

אם היית פרזיטית שלא עושה כלום היית מקבלת הבטחת הכנסה. אבל מאחר ואת אישה חרוצה שלומדת ורוצה להגיע למשהו בחיים, כדי שלא תזדקקי בעתיד לטובות של המדינה, לא מגיע לך כלום. הגיון מעוות.

צרי קשר וחייבי אותו במזונות

מה הבעיה? לכל ילד יש אבא/אמא

תנסי עמותות חסד שונות ממש כך לצערי

אם היית פרזיטית שלא עושה כלום היית מקבלת הבטחת הכנסה. אבל מאחר ואת אישה חרוצה שלומדת ורוצה להגיע למשהו בחיים, כדי שלא תזדקקי בעתיד לטובות של המדינה, לא מגיע לך כלום. הגיון מעוות.

עדיין..

לדעתי לא מגיע לה כלום! (נסיון לעורר את הפורום הרדום שלך..עכשיו תראי איזו התנפלות תהיה מכל הג'מעה:)

צודקת ממש ככה

אני למשל כדי לקבל סיוע ממתן חן לשכר דירה אני צריכה להביא מלא מלא מסמכים..... למה..... אני עובדת. אם הייתי יושבת בבית ברור שהייתי מקבלת יותר מהר את הסיוע אבל משום מה לא .. למה לתת למי שעובדת........... כאילו אנחנו לא משלמות ביבי סיטר כדי שיחזיקו לנו את הילדים, ולא משלמות כמו כולם את הארנונה והמיים כי המשכורת שאנחנו מקבלות מעבר לסף... ( אם בכלל זה מספיק אחרי שמקזזים מטפלת, שכ"ד, חשמל, מיים, ועוד הוצאות) ולמה כי אני עובדת במשרה מלאה ואף שעות נוספות תלמדי... גם אם זה במחיר לא לקבל אבטחת הכנסה.. כי תדעי לך שזו הדוגמא שהילד יקבל... זה החינוך שלו מגיל קטן מאד מעולה.

שאלה דחופה

אני אם חד הורית, רווקה, מתגוררת אצל הוריי, ללא קשר עם אב הילדה וללא מזונות ממנו. בבקשתי להבטחת הכנסה מביטוח לאומי נעניתי בסירוב מאחר ואני לומדת. את לימודי התחלתי לפני ההריון והן שולמו במלואם. אני מאד נזקקת כעת. מהן זכויותי?

מזונות - ביטוח לאומי

שלום רב, את צריכה ללכת לביטוח לאומי ולקבל מזונות על הילד. הם מתחשבנים עם הגרוש. אל תוותרי על זכויותייך, תתקשרי אליי אם את רוצה עוד הנחיות...הייתי חד הורית הרבה שנים. בברכה, ליאת נדל מאמנת אישית

יש לכן טעות!!! החוק שונה!!!

אם חד הורית זכאית ללמוד לימודים גבוהים ובתנאי שזה לתאר ראשון בלבד!! לא שני ושלישי. לגבי לימודי תעודה היא זכאית בתנאי שהקורס בשעות הערב ולא עולה על 12 חודשים. החוק שונה לפני כמה חודשים כניראה שהפקיד בסניף שלך לא מועדכן,תכנסי לאתר ביטוח לאומי ותוציאי את החוק ותראי לו!!!! אל תוותרי כי את זכאית!! בודאות!

אני לומדת לימודי תעודה

לא תואר. ומה גם שאני לומדת בשעות היום, לימודים העולים על שלוש שנים. לא ניתן לחייב את אב הילדה מאחר והוא לא גר בארץ ועקבותיו נעלמו. לאילו עמותות חסד אפשר לפנות?

תנסי עמותות חסד שונות ממש כך לצערי

לאילו עמותות אפשר לפנות?

יש כאלו מוכרים? איך לפנות אליהם ומה צריך לומר?

מזונות - ביטוח לאומי

שלום רב, את צריכה ללכת לביטוח לאומי ולקבל מזונות על הילד. הם מתחשבנים עם הגרוש. אל תוותרי על זכויותייך, תתקשרי אליי אם את רוצה עוד הנחיות...הייתי חד הורית הרבה שנים. בברכה, ליאת נדל מאמנת אישית

מעולם לא נישאנו והוא מתגורר בחו"ל ונעלם.

אין איך להשיג אותו, מלבד לקחת חוקר פרטי, שאיני יכולה להרשות לעצמי :/

תגובה מגרוש

אני שואל ואים בן זוגך גם רוצה ללמוד?למה אתן חושבות שמגיע לנשים יותר ? תמיד מבקשות שיוויון עד הכסף למה?כניראה בגלל זה הוא ברח.לפעמים האישה רוצה לעשות ילד למרות שהגבר לא רוצה בגלל שהוא לא מוכן נפשית .ובכול זאת עושה וגורמות לו לברוח? למה?למה שלא תנסו לחיות כמו הגברים בלי טובות של הנשים כי אין ברירה?למה שלא תתני לו את הילד? הוא לא יבקש מזונות .אבל קל לכן כי החוק לצידכן .את תלמדי והוא יעבוד ויממן אותך .תתבישו

הלו סליחה?????????

קודם תתבייש לך מה זאת התשובה הזו. גם לנו זכותינו ללמוד אל תשכח שאתה מן הסתם הכל פתוח לך אתה יכול ללמוד להתפתח הילדים לא אצלך ובכלל אין לך מה זה ומושג מה זה לפתח קריירה לצד ילדים וגם לגדל אותם וגם לא לקבל מזונות. זה ילד זו לא חבילה, זה אדם וגם אם הוא לא היה מוכן או כן היה מוכן אדוני.. צריך לדאוג לו ולשלם לו מזונות אני בגלל אידיוט שלא משלם לי הולכת לעבוד בשעות לא שעות ומעסיקה ביבי סיטר שעולה לי 2000 ש"ח בנוסף גם משלמת ארנונה כמו כולם, ולמה? כי אני עובדת! ומי שיושבת בבית כמו אידיוטית מקבלת הכל כמו מגש של כסף!זכויות, ארנונה מוזלת כל ההנחות בכל דבר, דווקא אלה שמפתחות את עצמן יש להן זכות לקבל זכויות יותר מהבחורות שיושבות בבית כי אנחנו תורמות לחברה אם לא לשלם לנו אז לפחות לעזור לנו בסידור לילדים, כי לנו אין גבר שמחזיק לנו את הילדים אחרי הצהריים אם השעות גולשות משלוש אחר הצהריים, קצת בתשלומים לבית הספר שבמקרה יש לי את אנשי שלומי בבית הספר השנה, בוועד אחרת הייתי משלמת קרוב לשלוש אלף שקל.... אתה מודע לכך? אז הנה התשובה שלי אני.. מעדיפה לעבוד, כי זה החינוך לילדים שלי דרך חיים להקנות להם, גם אם לא אשלם ארנונה מופחתת גם אם יצא לי המיץ עד שאקבל בית, אתה בנתיים תאכל את עצמך ותשקול את התגובות שלך כי לנו לא קל בכלל, כמו אנשים כמוך שלא משלמים מזונות.!!!!( אם זה כך)

לגברת נירה תנעמי היקרה!אני יענה לך בנימוס

א. אני כן משלם מזונות!והרבה! ואני לא הגבר היחיד שמשלם מזונות והרבה.משלם לילד אחד 2800 שקל ב.אני קניתי בית לילדי לאחר שהתגרשתי כדי שהיה להם נוח.למרות שהבית באופן אוטומטי היה שיך לבסוף לגרושתי.ואני משלם עליו משכנתה 15 שנה .כול חודש 3500 שקל ג.עובד 14 שעות כול יום.כולל שבת. ד.ילדי אצלי פעמים בשבוע וכול שבת.חצי מהחופשות אצלי.חוגים חצי חצי.חוגים עולים לי500 שקל בחודש.עכשיו תגידי לי את מתי אני יוכל ללמוד גם? ה.גרושתי מרוויחה 10000 שקל בחודש.

נירה תנעמי היקרה!אל תזלזלי בידע של הגברים.בטיפול בהם או בקרירה שלהם.

גידלתי 2 ילדים שכעט הם חילים בצבא בזמן שאמא שלהם למדה ועשתה קרירה.מה שמענין שלפני שמתגרשים הגבר הוא בסדר יודע לטפל ואפשר ללחוץ עליו שיעשה הכול.אבל שנימעס לו והוא כבר לא רוצה לחיות בזוגיות הוא מיד אדיוט מוחלט שלא יודע כלום .רק אתן החכמות .ואני אומר לך שאים ההיתן חכמות פחות הרבה זוגות לא היו מתגרשים.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
משפחות חד-הוריות
בחר
בחר