ודרך אגב הדברים נכתבו מהכרות עמוקה איתך

אני מכירה אותך טוב מאד ויודעת שכן רצית ילדים רק שזה בא ממשהי לא נכונה עבורך. רק המציאות המרה פוקחת את ענינו ומראה לנו דברים שלא רצינו לראות ואז אנחנו חושבים שלא רצינו אותם. אתה מדבר מתוך תסכול ומרמור ואם תפרד מהתסכול ומהמרמור תוכל לראות הרבה דברים אחרת. ואלו דברים כלליים בלבד.. אמיר. לא אישיים לך בלבד.

משפחות חד הוריות מתוך בחירה:

http://www.alternativit.co.il/Mishpaja.htm מה דעתכם\ן? עכשיו כשאתם יודעים מה זה אומר לגדל ילדים לבד,ממליצים\ות?בעד?נגד? באילו נסיבות?

מחפשת מתנדבים למחקר

שלום לכולם... שמי מורן בת 25, אם לבן שנה, איניני אם חד הורית אולם אשמח לשיתוף פעולה בראיון אנונימי, אני זקוקה ל10 אימהות חד הוריות מבחירה. תודה מראש. כתובת המייל שלי: moran0503@walla.co.il

תראה...

ברור שילדים להורים גרושים רוצים שהוריהם יחזרו,על זה אין ויכוח. אבל מצד שני אני חושבת שלחיות בגהינום רק בשביל הילדים זו אפשרות איומה.נכון שהלב מתכווץ במקרים כמו שתיארת אבל גם החיים שלנו חשובים,ואסור לנו לבטל אותם,אפילו למען ילדינו. אבל אני יותר התייחסתי לבחירה של הבאת ילדים לעולם לבד.לבחור להביא ילד מתרומת זרע למשל,או כל אופציה אחרת. גירושין זו לא תמיד בחירה.אף אחד לא מתחתן במטרה להתגרש. וכן,אני מתכוונת מנק' המבט של הורה.כי הבאת ילד לעולם נעשית תמיד מתוך מניעים אגואיסטיים. הרי אנחנו עושים אותם בשבילנו...

מעונינת בבן זוג להבאת ילד משותף

אני בת 32 ממרכז הארץ

מורן, שאלה?

ומי ישא בהוצאות מחייתו?

להנות היום מה שתפסידו למחר

מה השאלה המעצבנת הזו?!

שניהם מן הסתם!

משפחות חד הוריות מתוך בחירה:

http://www.alternativit.co.il/Mishpaja.htm מה דעתכם\ן? עכשיו כשאתם יודעים מה זה אומר לגדל ילדים לבד,ממליצים\ות?בעד?נגד? באילו נסיבות?

זה קשה,אך לא בלתי אפשרי.ובטח לא טוב לחיות באווירה של מריבות אינסופיות.

הכוונה היא לגבי...

הבאת ילד לבד מלכתחילה. לגירושין אני לא קוראת חד הורות מבחירה.

מה השאלה המעצבנת הזו?!

שניהם מן הסתם!

למה מעצבנת אורית

גם רכב משומש בקנייתו לוקחים לבדיקה וגם כאשר מקבלים משכנתא, הבנק בודק יכולות וכאשר קונים דירה יד שניה מבאים חברה לבדק בית, ואם לא? אז עלולים...למעוד, ומי רוצה בכך?

להנות היום מה שתפסידו למחר

נכון,ולכן בדיוק...

אני בטוחה שהיא ושותפה להולדה (לעתיד) ידאגו לכל הפרטים,כולל הקטנים ביותר ויבטיחו את עצמם ואת עתיד ילדם המשותף. לא נראה לי שהיא מתכוונת ללכת "על עיוור" וכנ"ל אותו שותף שיימצא.

אם היתה לי תאפשרות להחזיר תגלגל אחורה

לא היתי מביא בכלל ילדים וזה לא קשור להיותי גרוש וחד הורי

מנוול

אם אתה חושב ככה, אז באמת חבל מאוד שאלוהים נתן לך את הזכות הזו,אתה לא יודע מה אנשים היו מוכנים לתת בשביל שיהיה להם מה שיש לך.****ההודעה נערכה*****

לא כל אחד חייב לרצות ילדים.

ילדים זה לא רק שמחה. זה גם הרבה עבודה,השקעה (רגשית,כלכלית ופיזית) ודאגות,ולא לכולם זה חייב להתאים.אז מה?זה עושה אותו אדם פחות טוב? זה שאנשים אחרים לא יכולים להביא ילדים ממש לא רלוונטי לעניין.זה כמו שאמהות פולניות (מנטלית,לאו דווקא אתנית) מכריחות את הילד לגמור מהצלחת כי לילדים באפריקה אין אוכל. מה הקשר בשם אלוהים?! אני בטוחה (על סמך הודעותיו השונות בפורום) שהוא מאד אוהב את ילדיו,אבל בדיעבד לא היה חוזר על זה.זכותו המלאה לחשוב כך.זה לא מפחית מערכו כאדם או כהורה, להיפך.הרבה אנשים חושבים כמוהו,אני בטוחה,אבל לא מודים בזה מחשש לתגובות כאלה!

מחפשת מתנדבים למחקר

שלום לכולם... שמי מורן בת 25, אם לבן שנה, איניני אם חד הורית אולם אשמח לשיתוף פעולה בראיון אנונימי, אני זקוקה ל10 אימהות חד הוריות מבחירה. תודה מראש. כתובת המייל שלי: moran0503@walla.co.il

מחקר

אני משפחה חד הורית משנת 1984 ועם הזמן ילדתי גם את בני ובלי נישואין. אני מגדלת את שני הילדים שלי אפילו עד היום. בתי בת 23 ובני בן 15.5 ושניהם ילדים די מוצלחים ישרים וטובים אני מוכנה לנסות את המחקר. ואם יש שאלות אפשר להכנס לאתר שלי wmiri0@walla.com ואני אחזור אליך.בברכה וחג שמח .

מנוול

אם אתה חושב ככה, אז באמת חבל מאוד שאלוהים נתן לך את הזכות הזו,אתה לא יודע מה אנשים היו מוכנים לתת בשביל שיהיה להם מה שיש לך.****ההודעה נערכה*****

כרמלי

כאחת שמכירה אותו ומאד אישית אני יודעת שהוא כן דמיין לעצמו את הרגע שיהיו לו הילדים רק שזה בא מהבנדם הלא נכון ככה שעבר עליו משהו כשהם נולדו ואני לא אחשוף את סיפורו בכלל כי זה סוד שמור אצלי. יש לו את הסיבות שלו לכתוב את זה. ותאמין לי.

ותיקון טעות הכרתי אותו אישית

תראה...

ברור שילדים להורים גרושים רוצים שהוריהם יחזרו,על זה אין ויכוח. אבל מצד שני אני חושבת שלחיות בגהינום רק בשביל הילדים זו אפשרות איומה.נכון שהלב מתכווץ במקרים כמו שתיארת אבל גם החיים שלנו חשובים,ואסור לנו לבטל אותם,אפילו למען ילדינו. אבל אני יותר התייחסתי לבחירה של הבאת ילדים לעולם לבד.לבחור להביא ילד מתרומת זרע למשל,או כל אופציה אחרת. גירושין זו לא תמיד בחירה.אף אחד לא מתחתן במטרה להתגרש. וכן,אני מתכוונת מנק' המבט של הורה.כי הבאת ילד לעולם נעשית תמיד מתוך מניעים אגואיסטיים. הרי אנחנו עושים אותם בשבילנו...

להתגרש עדיף מאשר לחיות בזוגיות לקוייה

אני חושבת שעדיף להתגרש מאשר לחיות בזוגיות לקוייה הבחירה של להיות נשוי ולא מאושר בשביל הילדים זה לבחור לבטל את עצמך את האושר שלך וזה בעצם גם מה שמשדרים לילדים . ילדים מבינים טוב מאוד שאמא ואבא לא מסתדרים שהם רבים ויוצא שהילד גדל בתוך משפחה עם שני הורים אבל הכל רקוב שם . ואני שואלת מה הילדים מרוויחים מזה ? ואני עונה שכלום ... אני מאמינה שתמיד אפשר להיות שם בשביל הילדים גם אחרי הגירושים פשוט צריך לקחת החלטה ולהקפיד שגם אחרי הגירושים ממשיכים להיות מעורבים וממש לא חשוב הכמות של השעות שהאב נפגש עם ילדיו כי לדעתי חשוב האיכות של הזמן, העומק של השיחות ,העשיה המשותפת של דברים שאב יכול לעשות עם ילדיו .
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
משפחות חד-הוריות
בחר
בחר