שתוף פעולה בין אבות גרושים

היי אני מניח שרובכם נאנקים תחת העול הכלכלי של הגירושין במדינת ישראל. אני די מתפלא שלא קם עד עכשיו אף ארגון כדי לתת מענה זול לסיוע משפטי, ייעוץ ושרותים נוספים. אני רוצה להציע שיתוף פעולה בתחום של חקירות ומעקבים. כחלק מהמאבק המשפטי שאני מנהל נגד הגרושה עולה הצורך למצוא עליה פרטים שונים והאופציה היחידה היא לשכור חוקר פרטי. אין לי את הסכומים הנדרשים לשם כך ולכן אני מציע את עסקת הברטר הבאה: אני מוכן - שעה תמורת שעה - לעקוב אחר גרושה של אחד מכם (כולל צילום ותיעוד) אם אתם תהיו מוכנים לעקוב אחר גרושתי. אני יודע שאנחנו לא מקצוענים בתחום אבל כדי לעשות דברים אלמנטריים כמו לגלות איפה מישהיא עובדת או עם מי היא מסתובבת לא צריך שנים של ניסיון. מי שמעוניין להשתתף בזה שיצור עימי קשר ב solidarity.abba@gmail.com מי יודע - אם יהיו הרבה מתעניינים אולי אפילו אתחיל לקשר בין אבות שונים.

טל, האם אנחנו משאירים את ההודעה הזו?

שקיפות, רבותי, שקיפות. ו"רבותי" - כי נשים לא מלינות כאן, רק גברים. והן אינן מלינות כאן גם מלשון שינה ושהות וגם מלשון תלונה. ושוב, משום הגברים המשתתפים שכאן. וכן, למעט מנהל הפורום
מנהל הפורום
250+

לא יודע, אין בה משהו לא חוקי לדעתי

כמו שיש נשים שמחליפות שעות טיפול בילדים אחת עם השנייה, למה שלא תהיה שעות מעקב אחרי הגרושה? אגב, שמעתי שמועה שגם נשים שוכרות בלשים פרטיים כדי לעקוב אחרי בעליהן. אז אולי אפשר לעשות בארטר: עקוב אחרי בעלי ובתמורה אעקוב אחרי אשתך? בקיצור, קיץ, חם, זו עונת המלפפונים
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הורות משותפת
בחר
בחר