זרים מקול הלב

דפנה הרמן, שוזרת בהזמנה, מגוון זרי מתוקים המעוצבים ביצירתיות ובאהבה כיד הדמיון. הזרים נתונים בכלי נוי. בין פרחי הפרלינים שזורים פרחי נוי יפהפיים ממשי ומסול, כמו גם פרפרים, מחרוזות, סרטים צבעוניים מאורגנזה, סאטן ועוד... ניתן להזמין זרים בצבעים שונים בכלי נוי בתוספת פריטים מעוצבים ומתנות, כגון מגבת, בגדי תינוקות, ספר, פיות, תכשיטים ועוד . כל הפרלינים כשרים ממיטב התוצרת של יצרני הפרלינים באיטליה, ביניהן, סוריני, טוריסט ויטורס ואחרים. הזרים המתוקים יפים לעין וטעימים לחך...יופי של מתנה מתוקה ומקורית שכיף להעניק ולקבל. השוקולדים אמנם ייאכלו מהר ומהם לא יישאר דבר, למעט טעם מתוק בפה ומצב רוח טוב ברגע שאחרי... מה שיישאר למזכרת הוא כלי נאה, לקט פרחי משי או סול, ואפשר גם מתנות ששולבו בזר- הם כשלעצמם, לא פחות יפים, מתוקים ומשמחי לב... * לאוהבי סוכריות היין והגומי, ניתן להזמין שיפודים צבעוניים וכשרים של סוכריות יין וגומי * בנוסף, דפנה מציעה שירות של חיבור זרי ברכות בחרוזים, נאומים וטקסטים שונים למגוון אירועים זרי מתנה מילוליים ויצירתיים כלבבכם- מזכרת מאותם רגעים גדולים בחיים שלכם ושל יקיריכם.... * מומלץ בחום לשלב בזר את ספר המתנה הלבבי "מקול הלב"-החיים באריזה של תובנות בחריזה, ספר יפהפה הנושא מבחר תובנות שנכתבו כאמרות בחרוזים פרי עטה של המחברת, דפנה הרמן. 052-6600998
finel_logo_green.jpg

זרים יפים

האמת שהזרים מאוד יפים אבל תנו לראות דוגמאות של זר מתוק באתר של שילוב מתוק, תופתעו מההבדלים, אגב אם אתם מחשפים מתנות ליולדת יש שם מבחר רב.

יש כאן משהו די דומה

האמת שיש באתר זרמתוק.קום דברים די דומים משלוח זר שוקולד

וואאאווו ממש מדהיםםםם!!!! אם תרצו בעוד רעיונות של זרים מתוקים באתר של פשוט מתוק יש זרים מאוד מאוד מקוריים ואפילו מתנות ליולדת יש אם תרצו, ממש מבחר ענק!!

יפה מאוד

חגיטוש, אפיה ועוגות ביתיות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אפיה ומתוקים
בחר
בחר