מקווה שהגעתי למקום הנכון ..

אין לי תנור , אבל יש לי טוסטר אובן גדול שמשמש גם כתנור ועושה את עבודותו נאמנה... הבעיה שלי היא במעלות , מכיוון שלא רשום לי מעלות אלא מספרים מ- 1-5 מישהו יכול לכוון אותי בערך מה המעלה של כל מספר ? תודה

אפשר לנסות.

קודמכל, כדאי לבדוק בחוברת שצורפה לטוסטר-אובן. אם היא איננה, ניתן להניח שהטוסטר-אובן מגיע עד ל-350 מעלות פלוס מינוס, ואם כך,הדרגה הראשונה עומדת על כ-70 מעלות, וכל דרגה נוספת מעלה את החום בעוד 70 מעלות. אני חושבת שהדרך היחידה לדעת באמת היא מתוך ניסיון. אם אין לך כוח לניסוי ותעיה, ומאחר וזה באמת די משמעותי, אולי אפשר לנסות את אתר האינטרנט של החברה שייצרה את הטוסטר (גם אם לא כתוב- בטח יש שם מקום או כתובת לשאול שאלות כאלה).

תודה אני אנסה

מקווה שהגעתי למקום הנכון ..

אין לי תנור , אבל יש לי טוסטר אובן גדול שמשמש גם כתנור ועושה את עבודותו נאמנה... הבעיה שלי היא במעלות , מכיוון שלא רשום לי מעלות אלא מספרים מ- 1-5 מישהו יכול לכוון אותי בערך מה המעלה של כל מספר ? תודה

לי יש מעין פיתרון לבעיה

אני סובל מאותה הבעיה, ומתכנן כבר זמן רב לשאול מאבא שלי את מדחום התנור שלו, למדוד, לסמן ולהחזיר לו. אם את רוצה, ארשום כאן את התוצאות. אולי אצלך זה אותו הדבר.

שבוע טוב לכולם ....הנה מתכון לעוגה מאוד טעימה ומומלצת בחום ....לינדוש

זה מתכון לעוגה בחושה מומלצת כבסיס . לעוגות פירות או סתם לכוס קפה. חומרים: 100 גרם מרגרינה או חצי כוס שמן. 3/4 כוס סוכר. 2 ביצים. 1 גביע אשל או חצי כוס מיץ תפוזים. כף מיץ לימון טרי +קליפת לימון.מגוררת. 2 כוסות קמח רגיל +1 אבקת אפיה. ניתן להוסיף חצי כוס אגוזים או שקדים טחונים גס .ואז להפחית בקמח (חצי כוס) אני הוספתי אגוזים .קוקוס.וגרידת שוקולד מריר ..ממש דליקטס. אופן ההכנה: להכניס לקערת המיקסר .את הביצים עם הסוכר לערבל אחרי זה להוסיף את המרגרינה או את השמן. ולהמשיך להקציף ובהדרגה להוסיף את יתר החומרים. לשמן תבנית אפיה .(אני אפיתי בתבנית חד פעמית עגולה גדולה) לאפות בחום של 180 מעלות .עד שקיסם יוצא יבש. עוד שיטה. לקחתי פירות העונה שהיו במקרר קילפתי אותם והנחתי אותם על הבצק ואפיתי הפירות שוקעים בבצק . ניתן גם למרוח ריבה טובה על הבצק ולפזר שוקולד מגורר. שבוע טוב לכולם. לינדוש . שבוע הבא תקבלו עוד מתכון ב"ה.

לי יש מעין פיתרון לבעיה

אני סובל מאותה הבעיה, ומתכנן כבר זמן רב לשאול מאבא שלי את מדחום התנור שלו, למדוד, לסמן ולהחזיר לו. אם את רוצה, ארשום כאן את התוצאות. אולי אצלך זה אותו הדבר.

היי שי בשמחה, כח התקשרתי לחברה והם לא יכלו לעזור לי

הם אמרו שרק בבדיקת מעבדה אפשר לגלות מה הטמפרטורה כי זה טוסטר אובן ישן יחסית והם כבר לא מייצרים כזה תודה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אפיה ומתוקים
בחר
בחר