דחוף עוגה העשויה מחלה יבשה

אהלן יעל, עוגת אגוזים מחלה יבשה

לא יודע לאיזו עוגה התכוונת בדיוק, אבל... זה מה שיש לי... מה שכן אף פעם לא ניסיתי אותו, קיבלתי אותו ממש ממזמן. באם תחליטי לעשותו, אשמח לקבל תגובה גם אם היא יצאה לא כמו שחשבת. בהצלחה, דודיק. עוגת אגוזים 6 ביצים 1/2 1 כוסות סוכר 1/4 כוס פירורי חלה יבשה 1 כף קמח תפוחי אדמה 2 כפות אגוזי מלך או אגוזי לוז טחונים גס 1 שקית אבקת אפייה לציפוי 1/2 כוס אבקת סוכר 1 כוס מיץ לימון 1/2 כוס אגוזים לקישוט אופן ההכנה:" מחממים את התנור לחום בינוני ומשמנים את התבניות. מקציפים את הביצים והסוכר עד שנוצר קצף יציב מערבבים את פירורי החלה, קמח תפוחי אדמה, האגוזים ואבקת האפייה ומבליעם את הקצף לתוך תערובת החומרים היבשים בתנועת קיפול. מעבירים לתבניות ואפים כ- 40 דקות, עד שהעוגה יציבה ופניה מזהיבים. מערבבים את אבקת הסוכר והלימון, מרטיבים את פני העוגה ומקשטים באגוזים קצוצים.

דחוף עוגה על בסיס חלה

תודה על המענה אבל התכוונתי לעוגה בנוסח אנגלי המבוססת על חלה שמרטיבים אותה עם חלב ומוסיפים חמאה וריבה ואופים פעם ראיתי בטלויזיה

דחוף עוגה העשויה מחלה יבשה

תגובה לעוגה עשויה מחלה

ראו בפותחים שולחן של אהרוני

יש בפורום אוכל, של הרוזנת היחפה

את יכולה לגשת לשם ולחפש, או לבקש ויתנו לך בכיף

מצחיק..

ה-לוקל פטריוטיזם שלך..במיוחד לאור העובדה שאת "נמצאת" בפורום האוכל שלכם לא יותר מחצי שנה. וזו פעם אחרונה שאת מפנה מישהו מכאן לפרום אוכל, בכל מה שנוגע למאפים וקינוחים.

אבקש לא לאיים.

באמת מצחיק

אל תעשה לחברך את השנוא עליך?חחחחחחחחחחחח

הרגת אותי רק לך מותר לעשות את התרגילים האלה

יש בפורום אוכל, של הרוזנת היחפה

את יכולה לגשת לשם ולחפש, או לבקש ויתנו לך בכיף

הרוזנת היחפה

אני מחפש נואשות מתכונים של הרוזנת היחפה, איפה אפשר למצא?

יש אתר של

הרוזנת היחפה, חפשי בגוגל בעברית או אנגלית . הבעיה היא שיש המוווווון מתכונים שמופיעים אמנם ברשימות של האתר אך כשתנסי להכנס אליהם יודיעו לך שמפאת הזמן שעבר הזמן שעבר הם כבר לא זמינים... וחבל בהצלחה בכל מקרה עינב

במיוחד לאור העובדה שאת "נמצאת" בפורום האוכל שלכם לא יותר מחצי שנה ה-לוקל פטריוטיזם שלך... וזו פעם אחרונה שאת מפנה מישהו מכאן לפרום אוכל, בכל מה שנוגע למאפים וקינוחים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אפיה ומתוקים
בחר
בחר