מזונות צד ג

שלום . אבא שלי ז"ל נפטר והשאיר אחריו רכוש רב לי ולאחותי. היום כמעט שנה אחרי שנפטר הגיע לנו הביתה מכתב הזוי לחלוטין מהוצאה לפועל. לציין כי כל רכושו כבר עבר על שמי ושם אחותי

רשום תיק מזונות . מספר תיק... אדם בשם X תבע את אדם בשם Y שני האנשים לא מוכרים לי או לאחותי ולא מופעים בזכרונות הפלאפון של אבא שלי. רשום "לכבוד צד ג'. החלטת הרשם- ביטול הליך עיקול כל הנכסים"

בלכבוד רשום שמו של אבא שלי + המקצוע שלו כשעבד.

רשום את תאריך פתיחת התיק. שנה לפני שאבא שלי נפטר. קשה לי להאמין שאם באמת ננקטו על אבא שלי הליכי גבייה בהוצאה לפועל שנתיים לא עיקלו לו כלום . האם בכלל הכוונה במכתב הזה שהוא היה מעוקל?

התקשרתי לאישה שתבעה את הבעל שלה על המזונות והיא אמרה לי . מי זה בכלל ולמה אבא שלך קשור לתיק מזונות שלי...היא אמרה לי שבכל אופן המזונות שולמו והתיק בתהליך סגירה.

 

יש לך שמץ של מושג מה יכול להיות הכיוון של כל הדבר ההזוי הזה שקרה?!?...

קשה עד בלתי אפשרי  להשיב לשאלתך מבלי לעיין במסמכי תיק ההוצל"פ או בהודעת העיקול עצמה . יתכן שההליך שקיבלת כוון לעיקול נכסים השייכים לחייב והנמצאים אצל צד ג' ( אבא שלך) כגון עיקול משכורת וכו'.

על כל פנים, פני ללשכת הוצל"פ ששלחה אליכם את העיקול על מנת לברר פרטים נוספים בדבר אופי ההליך.

ניר טולדנו משרד עורך דין בפתח תקווה המתמחה במקרקעין, עריכת הסכמי ממון וצוואות וכן  מספק, בין היתר גם את כל שרותי הנוטריון בפתח תקווה  

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר