גביה בהוצאה לפועל אחרי 14 שנה

בשנת 1998 היה לבעלי לשעבר עסק שלו,לי לא היה שום קשר לעסק והוא גם לא היה רשום על שמי.

בשנת 1999 התגרשתי ולא היה ביני לבן גרושי שום קשר.

היום,אחרי 14 שנה קיבלתי מכתב מהוצאה לפועל על שמי ולכתובתי החדשה,מכתב גבייה על ארוננה בעסק של גרושי והחוב הוא על סך 28500 כמובן אחרי ריבית ועורך-דין.

אני לא מצליחה להבין אייך זה הגיע על שמי ומה הקשר אלי,בנוסף במכתב שהם שלחו רשום שמשנת 2000 לא בוצעו הליכי גביה,יש להם זכות בכלל להודיע אחרי כלכך הרבה שנים?

אבקש עזרה בתשובות,עד עכשיו לא הצלחתי להשיג שום תשובות

תודה

לא כל כך ברור מדבריך מה טיבו של ההליך שמתנהל נגדך וממתי.

אם רק עכשיו נודע לך לראשונה על עצם קיומו של תיק הוצל"פ נגדך עצתי היא לגשת להוצל"פ באופן מיידי ולצלם בדחיפות את כל מסמכי התיק כולל פסק דין אם ניתן נגדך בהעדרך וכן את אישור המסירה ותצהיר השליח.

רק לאחר מכן ניתן יהיה ללמוד על מהות התביעה שהתהלה נגדך.

שימי לב שיש משמעות גדולה למסגרת זמנים קצובה לכל פעולה משפטית בנושא הזה . ככל שתקדימי לטפל  כך יטב.

יתכן וניתן יהיה להשיב את הגלגל אחורנית באמצעות הגשת התנגדות או בקשה לביטול פסק דין אם ניתן נגדך במעמד צד אחד.

על כל פנים, פני להתייעצות מקצועית בעניין זה אצל עורך דין שמתחה בתחום זה.

ניר טולדנו, עו"ד

ניר טולדנו משרד עורך דין בפתח תקווה המתמחה במקרקעין, עריכת הסכמי ממון וצוואות וכן  מספק, בין היתר גם את כל שרותי הנוטריון בפתח תקווה  

שלום,

קיבלתי מכתב מהוצאה לפועל על שם אבא שלי שאיתו אני לא בקשר משנת 2009.

החוב הינו משנת 2012 ל012.אני לא מבינה איך הגיעו אליי,בכל פרטי המכתב הוא מופיע כנתבע

רק על המעטפה ממשרד עורכי דין מופיע שמי.מה עליי לעשות?

תודה מראש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר