עיקול רכב

יש לי חוב,שאני משלמת בשוברים של הוצאה לפועל.כל השוברים שולמו תמיד כמה ימים לפני התאריך הנקוב בהם.בחודש יולי שילמתי שני שוברים ביחד,שובר על חודש יולי ושובר על חודש אוגוסט.שובר של חודש ספטמבר אני אמורה לשלם רק בעוד שבועיים.היום קיבלתי בדואר בקשה ממשרד עורכי דין שהעביר את החוב להוצאה לפועל לעכל לי את הרכב.השאלה שלי היא למה והאם מותר להם לעשות זאת????

אני מציינת שוב פעם כי השוברים תמיד שולמו לפני התאריך הנקוב בהם.....כמו כן,רוב החוב שולם,מתוך 12 שוברים שילמתי כבר 8....

לא משנה מה וכמה את משלמת. זכותו של הזוכה (התובע) לבצע כל פעולה בהוצל"פ נגדך למרות שאת משלמת. כל זמן שאין עיכוב הליכים בתיק ההוצל"פ, הזוכה יוכל לבצע כאוות נפשו פעולות נגדך.

עיקול הרכב משמש עבור הזוכה, כסוג מסויים של בטוחה לכך שאת תשלמי את החוב במלואו, אחרת פתוחה בפניו האפשרות להתמנות ככונס נכסים על הרכב.

זה שאת עומדת בצו התשלומים ומשלמת שוברים של הוצאה לפועל אומנם מלמד שאת לא חייבת שמשתמטת מתשלום חובותיה אך אינו שולל מהזוכה את האפשרות לעקל רכוש שלך על מנת להבטיח את ביצועו של החוב כל עוד לא קיים עיכוב הליכים בתיק.

במידה ועיקול הרכב נרשם במשרד הרישוי , פני ללשכת הוצל"פ בבקשה לעיכוב הליך תפיסת רכב על מנת שלא תופתעי בעתיד בעניין זה . במסגרת בקשתך לעיכוב הליך תפיסת רכב תוכלי לציין כמובן את העובדה שאת עומדת בצו התשלומים או כל נימוק אחר שתמצאי לנכון.

 

 

 

http://www.toledano.co.il

ניר טולדנו משרד עורך דין בפתח תקווה המתמחה במקרקעין, עריכת הסכמי ממון וצוואות וכן  מספק, בין היתר גם את כל שרותי הנוטריון בפתח תקווה  

http://www.toledano.co.il/

ניר טולדנו משרד עורך דין בפתח תקווה המתמחה במקרקעין, עריכת הסכמי ממון וצוואות וכן  מספק, בין היתר גם את כל שרותי הנוטריון בפתח תקווה  

עורך דין הוא גובה ללא כל התחשבות 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר