עשיית צרכים על רכוש

שלום רב, הבוקר לאחר שלוויתי את בתי לגן בבואי לחזור לרכב שלי נדהמתי לגלות שמישהו עומד ליד האוטו וכשראה אותי מיהר לסיים וברח. כשהתקרבתי ראיתי שעשה צרכים קטנים ליד האוטו בצורה כזאת שעשה מעט גם על הדלת האחורית. קראתי לו הלו מה זה צריך להיות אך הוא אמר שעשה על הרצפה ונכנס למונית שלו וברח. רשמתי את פרטי הרכב שלו יש לי שעה ותאריך גם את שם התחנה בה הוא עובד מכיוון שזה היה נהג מונית אפילו צילמתי בפלאפון שלי את האוטו שלי רטוב אך לא צילמתי את האיש. לא הספקתי כי רשמתי את מס' הרכב. השאלה שלי האם ניתן לתבוע את הנ"ל בגין עוגמת נפש ברגע שאין לי הרבה (אם בכלל) הוכחות? או אפילו על השחתת רכוש? במידה וניתן עד איזה סכום ניתן לקבל פיצויים? זה ממש ביזיון! לא יכל לעשות במקום אחר? ואם כבר בוא נאמר שזה קרה בלי כוונה אז למה לברוח? לפחות יכל להתנצל ולשטוף את האוטו בחלק האחורי. תודה מראש רוזיטה

ומה ההמלצה? להתלונן קודם במשטרה או שאין צורך?

תשובה

נראה לי שהמקרה שקרה לך הוא בדיוק המקרה שלא עושים דבר, וזאת למרות שזה הכי מעצבן והכי מרגיז. בברכה, חן שטיין, עו''ד www.hamishpat.co.il הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, הן בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר