מס הכמסה-למי שמבין!

אני נותן כל חודש תרומה{מעשר-מההכנסות שלי}לכל מיני גופים ולרב זה למשפחות שאני מכיר שהמצב לא הכי טוב בבית... אין לי קבלות לרב{כשזה למישפחות}.ולפעמים שזה קניה זה קבלות של סופרים למינהם-על קניית מצרכים... האם אני רשאי לקבל על זה החזר מס... אמרו לי משהו כזה אבל אני אין לי מושג בכל זה! תודה לכל העונים!

החזרי מס

תרומות מוכרות בחוק כהוצאה , קבלות רכישה בסופר , יש אפשרות שיגידו לך שזה מצרכים לבית שלך , איך תוכיח שזה לא? תרומות למקום מסודר עם קבלות ומספר עמותה מאושרת זה מזכה אותך בהחזרי מס. בברכה אדיב אדיב

בתי כנסת אם קבלות של תרומה זה טופס?

ברור כל קבלה שהיא מוכרת עפ"י מוסד ציבורי עמותה שמתנהל כדין או בית כנסת זה תופס

מס הכמסה-למי שמבין!

אני נותן כל חודש תרומה{מעשר-מההכנסות שלי}לכל מיני גופים ולרב זה למשפחות שאני מכיר שהמצב לא הכי טוב בבית... אין לי קבלות לרב{כשזה למישפחות}.ולפעמים שזה קניה זה קבלות של סופרים למינהם-על קניית מצרכים... האם אני רשאי לקבל על זה החזר מס... אמרו לי משהו כזה אבל אני אין לי מושג בכל זה! תודה לכל העונים!

זיכוי במס בגין מתן תרומה

שלום לך, תרומתך תזכה אותך בהטבות מ רק במצב זו מקבל התרומה מוכר לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה. מומלץ לעיין בפקודה על ידי איתורה באינטרנט. בברכה, חן שטיין, עו''ד www.hamishpat.co.il הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, הן בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

מחפשים מידע על תרומות מוכרות למס הכנסה? רוצים לדעת מהם התרומות המוכרות למס? כאן תמצאו את הייעוץ והמידע הנדרשים לכם.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר