יעוץ משפטי

ברצוני לקבל עיצה מעורך דין או בעל ניסיון שקרה לו מקרה דומה בתי נרשמה לקורס בנובמבר במוסד עבודי קריאטיב ושלמה באמצעות הפקדון הצבאי את מלוא עלות הקורס עד היום הקורס טרם נפתח והמוסד מסרב להחזיר לה את הכסף. בתי מעונינת ללמוד קורס אחר אבל זקוקה לכסף בדחיפות , אביה עבר ארוע לב בחול והוא זקוק לעזרתה בדחיפות לשם כך עליה ללמוד את השפה המדוברת במקום מגוריו..ודוחים אותה שוב ושוב הייתי רוצה לדעת מה מציע לי עורך דין שעוסק בנושאים מהסוג הזה בהתייחס לעובדה שאיני יכולה לשכור לה לצערי עורך דין מסיבות של מצוקה כלכלית.

שלום לך

תלוי על איזה מסמכים חתמה הילדה, בעבור הרשמותה לקורס .אם היא מעוניינת להחליף מגמה באותו מקום, אינני חושב ששם צרכים לעשות לה בעיה בכלל . הכספים שהועברו מפיקדון צבאי עברו אילהם מכוח מסירתה לצה"ל את המסמכים וההסכם רישום ,אחרת היא לא הייתה מקבלת כל שקל.להחזיר לה את הכסף לצרכים אחרים זו בעיה . עדיף להפנות מכתב רשום של עו"ד או ,לבקש מההנהלה מכתב מפרט את התנגדותם הסבירה לביטול הקורס . בברכה אדיב אדיב

ייעוץ משפטי

שלום לך, כעקרון, הפיקדון הצבאי מיועד לסייע כלכלית לחיילים משוחררים להתחיל בדרכם החדשה באזרחות, ובין היתר, למטרת לימודים אקדמאים. ראשית מומלץ לפנות בכתב למוסד אליו נרשמה הילדה ולדרוש את כספכם חזרה בנסיבות ו\או ביטול העברת הפיקדון. מקביל, ניתן לפנות לצבא בכתב, לגולל את סיפורכם ולברר האם ניתן להסב את סך הפיקדון למטרת לימודי הקורס הנוסף. בהצלחה. בברכה, חן שטיין, עו''ד www.hamishpat.co.il הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, הן בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.ilאין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

עזרה בבקשה

בזמן שרותו הצבאי של בני כשהיה בבית חטף מכה ברגלו.והיה חשש לשבר כיון שלא יכל לדרוך על רגלו.כיון שמוקד השרות הרפואי של החילים היה סגור.נאלצתי לקחת אותו לחדר מיון.שם חבשו את רגלו וציוו עליו מנוחה מוחלטת.מאז עברו 3 שנים.ומתנהל אחרינו מרדף של בית החולים  שדורש את כספו.לא משנה כמה אמרתי שבני היה חיל אז.ולא משנה כמה בקשתי מהצבא לפתור את הבעיה.שום דבר לא נעשה.היום קבלתי מכתב התראה מעורך דין שמאיים עלינו בהוצאה לפועל.מה ניתן לעשות בכדי להשתחרר מהבעיה הזאת? בתודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר