ביטול הוראת תשלומים בכרטיס אשראי

הזמנתי שרותי פרסום - הכנת קופונים המצטרפים לקהל מסויים. התחייבתי לשלם עבור השרות ב-6 תשלומים בכרטיס אשראי. בקשתי לקבל דוגמא של הקופון וקבלה עבור התשלום הראשון שירד. פניתי בטלפון ובמייל פעמים רבות ולא נעניתי. למעשנ אין לי כל הוכחה שהשרות בוצע, לא קבלתי פניות בעקבות הפרסות. לכן אני משערת שלא נעשה דבר, מלבד גביית התשלום ממני. האם אני יכולה לבטל את התשלומים בחברת האשראי? תודה רבה.

ביטול תשלומי כרטיס אשראי

שלום לך, לפי דברייך - מדובר בכשלון תמורה מלא. בנסיבות אלה מומלץ ראשית לפנות לחברה על מנת לברר את העובדות לאשורן. אם אכן אלה הדברים, עלייך לפנות לחברת האשראי, למלא טופס מתאים, ולדרוש את ביטול העיסקה. בברכה, חן שטיין, עו''ד www.hamishpat.co.il הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, הן בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.בברכה,

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

חן חן לך חן

תודה רבה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר